Piłkarze pobili sędziego: Może tylko pić przez słomkę [ZDJĘCIE]

Maciej Walasek
13.11.2018 10:48
pobity sędzia
fot. Twitter

W niedzielę po meczu amatorskiej ligi irlandzkiej doszło do brutalnego ataku na sędziego. Piłkarze zwycięskiej drużyny nie zgadzali się z kilkoma decyzjami arbitra podczas spotkania i tuż po rozgrywce pobili go.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

W niedzielę po meczu w Horseleap doszło do niecodziennej sytuacji, która zszokowała piłkarski świat. Po spotkaniu trzech piłkarzy Mullingar Town z jednym kibicem pomimo wygranej 3:1 miało pretensje do sędziego. Na początku na parkingu przy stadionie wybuchła ostra awantura, a później arbiter, Daniel Sweeney został pobity.

Napastnik Liverpoolu z zarzutami ws. zakładów bukmacherskich

Sędzia z bardzo poważnymi urazami trafił do szpitala. Na miejscu okazało się, że ma złamaną szczękę w dwóch miejscach, pęknięty oczodół i uszkodzony nos. Na Twitterze opublikowano zdjęcie zmasakrowanej twarzy Sweeney’a. Sekretarz lokalnego związku ujawnił, że fotografia nie pokazuje wszystkiego.

- Lekarze zabronili mu mówić i jeść. Może jedynie pić przez słomkę - powiedział.

Policja rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Na tę chwilę nie zatrzymano żadnego podejrzanego. Z kolei prezes amatorskiej ligi przekonywał, że wszyscy napastnicy otrzymają dożywotnie dyskwalifikacje.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/sport.tvp.pl/MW