Żona Ikera Casillasa poważnie chora. Lekarze wykryli u niej złośliwego guza

Krzysztof Sobczak
22.05.2019 09:33
Żona Ikera Casillasa Sara Carbonero ma raka
fot. AP/Associated Press/East News

Sara Carbonero, żona Ikera Casillasa, wyznała, że lekaze wykryli u niej złośliwego guza jajnika. Kobieta przeszła już operację i choć wszystko poszło bardzo dobrze, wciąż musi walczyć o pełny powrót do zdrowia.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Iker Casillas na początku maja doznał ataku serca i musiał przejść operację wszczepienia stentu. Hiszpan najpewniej będzie musiał zakończyć sportową karierę. Teraz poważna choroba dopadła żonę czołowego bramkarza świata, Sarę Carbonero. Kobieta zdecydowała się na szczere wyznanie na Instagramie.

Sara Carbonero ma raka

- Nie otrząsnęliśmy się jeszcze po tym, co ostatnio nas spotkało, a życie znów nas zaskoczyło. Tym razem dotknęło mnie to słowo na sześć liter, którego wciąż nie potrafię napisać. Lekarze wykryli u mnie złośliwego guza jajnika i miałam operację. Wszystko poszło bardzo dobrze, na szczęście guz został wykryty we wczesnym stadium, ale wciąż czeka mnie kilka miesięcy walki i kontynuacja leczenia. Jestem spokojna i przekonana, że wszystko się ułoży. Wiem, że droga będzie trudna, ale także, że będzie miała szczęśliwe zakończenie. Mam wsparcie rodziny, przyjaciół oraz świetnego zespołu medycznego - napisała w mediach społecznościowych.

Sara Carbonero i Iker Casillas są małżeństwem od 2016 roku. Mają dwóch synów - Martina i Lucasa.

RadioZET.pl/Onet/KS