Koszmarny wypadek kibica w Brazylii. Spadł z trybuny na głowę 13-latki [WIDEO]

03.09.2019 12:34
Kibic
fot. Screen

Do przerażającego wypadku doszło w sobotę na boisku brazylijskiego Sao Paulo. Podczas meczu gospodarzy z Gremio kibic jednej z drużyn spadł z 12-metrowej trybuny wprost na głowę 13-latki. Na szczęście zarówno jemu, jak i dziewczynce nie stało się nic poważnego.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Mecze Sao Paulo FC z Gremio Porto Alegre zawsze cieszyły się wielkim uznaniem pośród kibiców obu drużyn. Na żywiołowy doping na trybunach nigdy nie można było narzekać. Tym razem jednak euforyczna atmosfera na Estadio do Morumbi za bardzo udzieliła się jednemu z fanów gospodarzy, który wskoczył na barierkę wysokiej na 12 metrów trybuny, a następnie z niej wypadł.

Sao Paulo - Gremio: Kibic spadł z trybuny na głowę 13-latki [WIDEO]

Według relacji świadków kibic spadł prosto na głowę 13-letniej dziewczynki, która znajdowała się trybunę poniżej. Mimo że upadek wyglądał niezwykle groźnie zarówno dla mężczyzny, jak i młodej fanki, obojgu udało się przeżyć wypadek.

13-latka wyszła z feralnego zdarzenia cała i zdrowa, zaś mężczyzna, zdaniem "The Sun", złamał sobie "jedynie" kość udową.

Mecz Sao Paulo z Porto Alegre zakończył bezbramkowym remisem. Od 87. minuty gospodarzy grali w osłabieniu z powodu czerwonej kartki dos Santosa.

RadioZET.pl/sport.pl/MG