Ryszard Niemiec broni Kamila D. Internauci oburzeni skandalicznym wpisem działacza

Maciej Walasek
27.07.2019 21:47
Ryszard Niemiec

Z nieoficjalnych informacji wynika, że znany dziennikarz telewizyjny Kamil D. został zatrzymany przez policję po tym, jak spowodował kolizję. Mężczyzna miał w 2,6 prom. alkoholu w wydychanym powietrzu. Ryszard Niemiec stanął w jego obronie i zamieścił w sieci kontrowersyjny wpis.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Kierowca samochodu BMW X6M pod wpływem alkoholu wjechał w słup drogowy, który z kolei przeleciał na drugą stronę jezdni, uderzając w nadjeżdżający samochód. Do kolizji doszło na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. Jak mówiła portalowi RadioZET.pl Dagmara Mościńska z zespołu prasowego tamtejszej Komendy Miejskiej Policji, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Potwierdziła jednak, że kierowca był nietrzeźwy. Mieszkaniec województwa śląskiego miał 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Znany dziennikarz trafi do aresztu? Prowadził z prawie 3 promilami

Całą sytuację skomentował Ryszard Niemiec, prezes małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Jednak po swoim wpisie wywołał w sieci ogromną burzę. Internauci nie kryli oburzenia.

- Niech rzuci kamieniem ten, co na fleku nie wsiadł do auta - napisał na Twitterze.

Bez tytułu
fot. Twitter screen

- Panie prezesie, wstyd - napisał jeden z użytkowników. - Proszę się nie kompromitować. Myślałem, że osoby na takich stanowiskach powinny być odpowiedzialne - pisano dalej.

- Mam nadzieję, że mówi pan o pasażerach auta, a nie kierowcach. W przeciwnym razie kamień spadł panu na głowę - odpowiedział Niemcowi, dziennikarz Przeglądu Sportowego, Piotr Wołosik.

RadioZET.pl/MW