Ronaldo nie chce słyszeć o gwałcie. Prawnicy nie informują go o szczegółach

Krzysztof Sobczak
22.10.2018 22:28
Cristiano Ronaldo
fot. R4924_italyphotopress/IPP/REPORTER/East News

Oskarżony o gwałt Cristiano Ronaldo polecił swoim prawnikom, aby nie informowali go o postępach śledztwa - twierdzi "Tuttosport". Portugalczyk chce się skupić na futbolu, a nie na problemach pozasportowych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pozew przeciwko Portugalczykowi wniosła w sądzie w Nevadzie Kathryn Mayorga. Kobieta zaznaczyła, że w 2009 roku poznała piłkarza w jednym z klubów w Las Vegas, po czym ten zaprosił ją do pokoju i zgwałcił. CR7 nie przyznaje się do winy i podkreśla, że modelka chce zarobić na jego popularności.

Sprawa wygląda jednak bardzo poważnie, bo "Der Spiegel" opublikował dokumenty z podpisem Ronaldo, który miał zapłacić kobiecie za milczenie, a w trakcie wymiany maili ze swoimi prawnikami wielokrotnie zmieniał wersję wydarzeń.

Ronaldo nie zna szczegółów śledztwa ws. gwałtu?

Tymczasem "Tuttosport" twierdzi, że Ronaldo poprosił swoich prawników o nieinformowanie go o postępach śledztwa. Mają mu oni przekazać jedynie termin przesłuchania. Piłkarz chce w ten sposób odciąć się od kłopotów i skupić na futbolu - przed nim m.in. wtorkowy mecz Ligi Mistrzów z jego byłym klubem, Manchesterem United.

Relacja z meczu Man Utd - Juventus na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/sport.pl/Tuttosport/KS