Zamknij

Roman Bezzubow nie żyje. Menedżer piłkarski został zastrzelony

15.04.2021 15:11
Roman Bezzubow nie żyje. Menedżer piłkarski został zastrzelony
fot. Shutterstock

Roman Bezzubow nie żyje. Łotewski menedżer piłkarski został zastrzelony w środę, 15 kwietnia w Rydze.

Roman Bezzubow w środę poruszał się autem marki Volkswagen ulicami Rygi. Nagle w dzielnicy Purvciems na ulicy Gunara Astras dojechał do niego samochód BMW X5, a z uchylonego okna padły strzały. Całość została zarejestrowana przez kamery monitoringu. Nagranie sugeruje, że to była zaplanowana egzekucja. Menedżer próbował jeszcze staranować pojazd sprawców zdarzenia, ale niedługo potem zmarł wskutek odniesionych ran - podaje agencja UNIAN.

- Policja prosi o kontakt kierowców, których pojazdy są wyposażone w kamery i którzy jechali ulicą Gunara Astras z Dzelzavas do ulicy Deglava między godziną 6:30, a 8:30. Anonimowość jest gwarantowana – przekazali łotewscy funkcjonariusze w specjalnym komunikacie.

Roman Bezzubow nie żyje

Roman Bezzubow prowadził agencję piłkarską BR-Sport, gdzie prowadził kariery takich zawodników jak: Mykoła Musoltin czy Witalij Jagodinski. Ten pierwszy trafił do Lechii Gdańsk. Wcześniej do Polski trafili też inni jego piłkarze: Aleksandrs Fertovs i Vladislavs Gabovs (obaj przeszli do Korony Kielce). Miał 41 lat.

RadioZET.pl