Roma - Real Madryt: Pudło sezonu w Lidze Mistrzów. Jak on tego nie trafił? [WIDEO]

28.11.2018 10:15

We wtorkowym meczu Ligi Mistrzów Real Madryt pokonał Romę 2:0 i zapewnił sobie 1. miejsce w grupie G. Spotkanie mogło potoczyć się inaczej, gdyby pod koniec pierwszej połowy Cengiz Under wykorzystał idealną okazję. Pudło sezonu?

Pudło sezonu Cengiza Undera fot. PAP/EPA

W doliczonym czasie gry Turek otrzymał idealne podanie od Nicolo Zaniolo. Piłka przeszła obrońcę, Thibaut Courtois był spóźniony, a Under z czterech metrów uderzył bardzo mocno i... bardzo wysoko w trybuny.

To był dopiero początek dramatu gospodarzy. Tuż po zmianie stron Federico Fazio oddał futbolówkę Garethowi Bale'owi, a Walijczykowi nie pozostało nic innego jak skorzystać z tego prezentu. Wynik w 59. minucie ustalił Lucas Vazquez.

LM: Sytuacja w grupie G

Mimo porażki Roma awansowała do fazy pucharowej Ligi Mistrzów z 2. miejsca. Rywalizację w grupie G wygrał Real Madryt, a CSKA Moskwa i Viktoria Pilzno powalczą jeszcze o udział w Lidze Europy.