Zamknij

Roma oszalała po zwycięstwie z Barceloną. Wpis na Twitterze bije rekordy

Krzysztof Sobczak
11.04.2018 09:31
Radość Romy po zwycięstwie z Barceloną
fot. PAP/EPA

Blisko 300 tysięcy polubień, ponad 150 tysięcy udostępnień oraz 4,5 tysiąca komentarzy - tak w sieci fani Romy świętowali wielkie zwycięstwo nad Barceloną w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Pod jednym szalonym wpisem na Twitterze zawrzało.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Przed tygodniem na Camp Nou rzymianie rozegrali bardzo dobre spotkanie, ale wracali ze stolicy Katalonii z deficytem trzech goli. Na ich szczęście zdołali przywieźć z Barcelony jednego gola, co w minimalnym stopniu przedłużało ich nadzieje na wyeliminowanie wielkiego rywala. Mało kto jednak na to stawiał.

Zobacz także

We wtorek AS Roma zaprezentowała się doskonale. Trener Eusebio Di Francesco użył nawet stwierdzenia "mecz idealny". I trudno mu się dziwić - Włosi zdobyli trzy gole, a sami nie stracili żadnego, co pozwoliło im na awans do półfinału Ligi Mistrzów kosztem faworyta tegorocznych rozgrywek.

Szalony wpis na TT

Po ostatnim gwizdku na Twitterze Romy pojawił się taki oto wpis.

Post błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych tego wieczora. Choć jest to tylko zbitek przypadkowych liter, wyraża więcej niż tysiąc słów. Administrator profilu na Twitterze po prostu "odleciał", a wraz z nim tysiące fanów - zakładamy, że nie tylko Romy, ale także m.in. Realu Madryt, największego rywala Barcelony.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

We wtorek awans do półfinału Champions League wywalczył też Liverpool, który wyeliminował Manchester City.

RadioZET.pl/KS