Zamknij

Rodzina Ronaldo skomentowała doniesienia o rzekomym gwałcie [FOTO]

Maciej Walasek
09.10.2018 14:31
Cristiano Ronaldo
fot. PAP/EPA

Zamieszanie wokół oskarżenia Cristiano Ronaldo o gwałt trwa. Głos w sprawie zabrała jego siostra i matka, które oświadczyły, że nie wierzą w winę Portugalczyka. Obie kobiety umieściły na swoich profilach społecznościowych specjalną grafikę przedstawiającą zawodnika Juventusu jako Supermena.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebook

Kilkanaście dni temu Kathryn Mayorga ujawniła, że w 2009 roku została zgwałcona przez Cristiano Ronaldo. Od tego momentu na światło dzienne wychodzi coraz więcej dowodów w tej sprawie. Na początku „Der Spiegel” opublikował dokumenty podpisane przez byłego zawodnika Realu Madryt, który zawarł ugodę z Amerykanką. Później światowe media obiegła informacja, że do prawnika Kathryn Mayorgi zgłosiła się kolejna kobieta, oskarżająca 33-latka o gwałt.

W związku z ostatnimi wydarzeniami głos w sprawie zabrały: siostra piłkarza, Katia Aveiro i jego matka, Dolores Aveiro. Obie kobiety zamieściły na swoich profilach społecznościowych grafikę przedstawiającą Ronaldo jako Supermena z propozycją hasztagu.

- Jestem ciekawa, kto ma odwagę umieścić to zdjęcie na swoim profilu na tydzień, by stworzyć łańcuch. Dla Portugalii, dla niego, dla naszych, dla sprawiedliwości – napisała siostra gracza Juventusu Turyn.

Tak Cristiano Ronaldo bawił się w klubie z rzekomą ofiarą gwałtu [WIDEO]

Cristiano Ronaldo zaprzecza wszelkim doniesieniom. Portugalczyk przekonuje, że Mayorga udała się do jego sypialni dobrowolnie. Dobrego imienia piłkarza Juventusu ma bronić David Chesnoff- prawnik celebrytów.

RadioZET.pl/onet.pl/MW