Zamknij

Robert i Anna Lewandowscy przekazali ogromną kwotę na walkę z koronawirusem

21.03.2020 17:27
Robert i Anna Lewandowscy przekazali ogromną kwotę na walkę z koronawirusem
fot. Instagram/Anna Lewandowska

Robert i Anna Lewandowscy przekazali milion euro na walkę z koronawirusem. - Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca - podkreślają.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Milion euro od Anny i Roberta Lewandowskich na walkę z koronawirusem. Polska potrzebuje odpowiedzialności i... liderów. Na szczęście są wśród nas - poinformował na Twitterze dziennikarz, Roman Kołtoń.

- Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji, jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc, to róbmy to. Dobro wraca. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni - przekazali Robert i Anna Lewandowscy, cytowani przez Onet Sport.

Tym samym dołączyli do grona sportowców wspierających walkę z epidemią. Wcześniej 400 tysięcy złotych przekazał m.in. Jakub Błaszczykowski.

Koronawirus w Polsce – najnowsze dane, co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/AN/Onet Sport