Zamknij

"Co za wejście!". Robert i Anna Lewandowscy olśniewają na gali Złotej Piłki

29.11.2021 19:56
"Co za wejście!". Robert i Anna Lewandowscy olśniewają na gali Złotej Piłki
fot. Screen

"France Football" opublikował nagranie Roberta i Anny Lewandowskich wchodzących do Teatru Chatelet w Paryżu, w którym wręczona została nagroda Złotej Piłki za 2021 rok. Polski napastnik i jego małżonka wyglądali niezwykle szykownie. "Co za wejście!" - napisał na swoim Twitterze tygodnik.

Robert i Anna Lewandowscy pojawili się na gali Ballon d'Or około godziny 19:41. Para przeszła przez czerwony dywan w towarzystwie ochroniarzy, a uśmiechnięty polski napastnik wymachiwał do swoich fanów. Znalazł również moment na szybkie złożenie autografu na piłce jednemu z młodszych fanów.

Lewandowscy ubrani byli niezwykle elegancko. Robert miał na sobie ciemnogranatowy, lśniący garnitur, zaś Anna podobnego koloru błyszczącą suknię.

Robert i Anna Lewandowscy olśniewają na gali Złotej Piłki. "Co za wejście!"

W kolejnym nagraniu widać, jak para pozuje do zdjęć na ściance i... daje sobie buziaka. Zarówno piłkarz Bayernu Monachium, jak i jego małżonka, znana trenerka fitness, wydawali się być w znakomitych humorach.

Zdobywcą Złotej Piłki za rok 2021 został ostatecznie Lionel Messi. Dla Argentyńczyka była to siódma taka nagroda w karierze. Lewandowski zajął drugie miejsce, Jorginho był trzeci.

RadioZET.pl