Ostry atak na Roberta Lewandowskiego: Nie wie, co to szacunek

Andreas Nicolaides
07.05.2018 09:59
Robert Lewandowski
fot. PAP/EPA

Robert Lewandowski przeżywa trudne chwile w Bayernie Monachium. Krytyka spada na niego z każdej strony. W mocnych słowach zaatakował go ostatnio Paul Breitner, który zarzucił kapitanowi reprezentacji Polski, że nie wie, czym jest szacunek do kolegów z zespołu.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zagłosuj

Czy Robert Lewandowski tego lata odejdzie z Bayernu Monachium?

Liczba głosów:

Lewandowski uważany jest za jednego z głównych winowajców odpadnięcia Bayernu Monachium z Ligi Mistrzów, w której zanotował serię pięciu meczów bez zdobytej bramki. W dwumeczu z Realem Madryt (przegranym przez mistrzów Niemiec 3:4) zmarnował kilka świetnych okazji do zdobycia gola. Trafił za to w ostatniej potyczce Bayernu z FC Koln (3:1), ale więcej niż o jego trafieniu mówiło się o tym, że po zejściu z boiska nie podał ręki trenerowi. Niemieckie media zarzucają mu też, że nie przykłada się do treningów.

Postawa Lewandowskiego nie podoba się Paulowi Breitnerowi, byłemu piłkarzowi reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium. - Nie nauczył się, co to znaczy szacunek dla trenera i kolegów z zespołu. On nie myśli o zespole, dla niego liczą się tylko jego indywidualne wyniki - cytuje "Przegląd Sportowy".

Transfer Lewandowskiego do Realu Madryt

Spekulacje na temat transferu Roberta Lewandowskiego do innego klubu trwają od kilku tygodni - od momentu, gdy zmienił agenta na Piniego Zahaviego. Mówi się, że marzeniem "Lewego" jest gra dla Realu Madryt. Jeśli jednak nie udałoby mu się przejść do stolicy Hiszpanii, w grę wchodzą przenosiny do PSG czy Chelsea.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Przegląd Sportowy/AN