Robert Lewandowski z kapitalnym trafieniem. Gol Polaka nie pomógł Bayernowi [WIDEO]

18.07.2019 08:48
gol Roberta Lewandowskiego w International Cup

Robert Lewandowski strzelił bramkę w meczu z Arsenalem w ramach International Champions Cup. Niestety, ale w spotkaniu górą byli Kanonierzy, którzy wygrali 2:1.

Robert Lewandowski przebywa razem z Bayernem Monachium w Stanach Zjednoczonych, gdzie przygotowuje się do nowego sezonu. W międzyczasie Bawarczycy biorą udział w turnieju International Champions Cup.

Lewandowski uderza w politykę transferową Bayernu: Mamy niewielu zawodników na wysokim poziomie

W pierwszym pojedynku mistrzowie Niemiec zmierzyli się z Arsenalem, w którym reprezentant Polski popisał się świetnym trafieniem. W 71. minucie Serge Gnabry dośrodkował wprost na głowę Lewandowskiego, który precyzyjnym uderzeniem skierował piłkę do bramki.

Tym trafieniem napastnik doprowadził do wyrównania. Wcześniej Arsenal wyszedł na prowadzenie po samobójczym golu Louisa Poznanskiego. Ostatecznie górą w całym meczu byli Kanonierzy. Zwycięstwo zapewnił im Eddie Nketiah, który zdobył bramkę w 88. minucie.