Robert Lewandowski odrzuca transfer do wielkiego klubu

Andreas Nicolaides
30.07.2018 10:13
Robert Lewandowski
fot. Konrad Paprocki/REPORTER/EastNews

Robert Lewandowski cały czas chce odejść z Bayernu Monachium, ale spogląda w stronę tylko jednego kierunku. Mimo zainteresowania ze strony jednego z gigantów Premier League, nie zamierza przenosić się do Anglii.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Transfer Lewandowskiego to temat, którym media żyją od wielu miesięcy. Kapitan reprezentacji Polski - po ośmiu latach gry w Bundeslidze - chce spróbować nowego wyzwania. Jego marzeniem jest gra w Realu Madryt.

Transfer Roberta Lewandowskiego

Jak poinformował "Przegląd Sportowy", Lewandowski odrzuca transfer do Manchesteru United, który bardzo chętnie sprowadziłby go do siebie. - Ten kierunek wydaje mu się nieatrakcyjny jako miejsce do życia, a on bardzo zwraca uwagę na komfort rodziny. W Monachium ma piękny dom tuż przy Ogrodzie Angielskim, miasto jest wygodne i spokojne, inaczej niż przemysłowy Manchester - czytamy w tekście Tomasza Włodarczyka.

"Marca": Real Madryt znów przygląda się Lewandowskiemu

Podobno dużo przychylniej "Lewy" patrzy w stronę Paryża, gdzie mógłby stworzyć tercet z Neymarem i Kylianem Mbappe, a także liczyć na bardzo wysoki kontrakt. Ponad tym jest jednak Real, który - według hiszpańskiej "Marki" - szuka napastnika. Problemem jest jednak Bayern, który ani myśli o sprzedaży swojego najlepszego zawodnika, co przy każdej okazji podkreślają zresztą jego władze.

RadioZET.pl/AN