Robert Lewandowski z nowym kontraktem reklamowym. Będzie twarzą znanej marki

Krzysztof Sobczak
25.01.2018 12:22
Robert Lewandowski
fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, został globalnym ambasadorem marki OSHEE. Długofalowa współpraca obejmie wszystkie rynki na świecie. Wizerunek kapitana reprezentacji Polski i aktualnego lidera klasyfikacji strzelców Bundesligi wykorzystany zostanie w kampaniach telewizyjnych, działaniach public relations, na produktach oraz w kampaniach społecznych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Każdy trening, każdy kolejny mecz to dla mnie szansa na samodoskonalenie i rozwój. Czuję, że ciągle jeszcze mam dużo do zdobycia. Takie samo podejście dostrzegam w marce OSHEE, która dynamicznie podbija światowe rynki. W 44 krajach świata, na 6 kontynentach OSHEE poprzez swoje działania motywuje ludzi do aktywnego stylu życia. – mówi Robert Lewandowski.

Zobacz także

Wizerunek Roberta Lewandowskiego wykorzystany zostanie na wszystkich rynkach, na których dostępne są produkty OSHEE. To element szeroko zakrojonej, globalnej ekspansji producenta, który stawia sobie ambitny plan dołączenia do największych globalnych graczy w swojej kategorii.

- W światowej lidze producentów żywności i napojów funkcjonalnych debiutowaliśmy już kilka lat temu. I zdobyliśmy stabilną, silną pozycję. Dzisiaj nasz zespół wzmacnia Robert Lewandowski i czujemy, że wspólnie będziemy chcieli sięgnąć po najwyższe trofeum. Liczymy, że dzięki Robertowi OSHEE stanie się doskonałym wyborem dla ludzi aktywnych, którzy hobbystycznie lub zawodowo uprawiają różne dyscypliny sportu na całym świecie. – powiedziała Ewelina Domińska, rzecznik prasowy OSHEE.

Robert Lewandowski
fot. Materiały prasowe Oshee

Koniec współpracy z Coca-Colą

Przed kilkunastoma dniami Coca-Cola poinformowała o zakończeniu współpracy z kapitanem reprezentacji Polski. Od tego czasu pojawiały się plotki, że "Lewy" może związać się kontraktem reklamowym z Oshee, a więc marką, która jest sponsorem biało-czerwonych.

RadioZET.pl/Informacja prasowa OShee/KS