Co za wejście Lewandowskiego. Wszedł z ławki i zdobył bramkę! [WIDEO]

21.04.2018 18:56
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski potrzebował zaledwie sześciu minut, aby pokonać bramkarza Hannoveru. Polak wpisał się na listę strzelców w 76. minucie.

Napastnik Bayernu Monachium spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych. Trener Jupp Heynckes oszczędza siły Polaka na półfinałowe starcie z Realem Madryt. 29-latek pojawił się na placu gry, gdy Bawarczycy prowadzili 1:0 po golu Thomasa Muellera.

Po sześciu minutach od wejścia na boisko  z rzutu rożnego dośrodkowywał Rudy. Lewandowski wyskoczył wyżej od Eleza i strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy.

Robert Lewandowski piątym strzelcem Bayernu w historii

Dla kapitana reprezentacji Polski był to 179. gol w 255 meczach Bundesligi. Robert Lewandowski został piątym strzelcem Bayernu Monachium w historii klubu. Obecnie Polak ma na swoim koncie 149. bramek.

Ostatecznie Bayern pokonał Hannover 3:0.