Zamknij

Lewandowski skrytykował Brzęczka po meczu z Włochami. Ta cisza mówi wszystko

15.11.2020 23:51
Robert Lewandowski
fot. Twitter/TVP Sport/screen

Robert Lewandowski skrytykował Jerzego Brzęczka po przegranym z Włochami 0:2 meczu piątej kolejki fazy grupowej Ligi Narodów UEFA. - Taktycznie wyglądaliśmy słabo - odpowiedział po dłuższej ciszy kapitan reprezentacji Polski na pytanie, jaki był plan na mecz z Italią.

Reprezentacja Polski rozegrała z Włochami jedno z najgorszych spotkań w tym roku, nie prezentując niemal żadnego stylu gry i nie stwarzając sobie ani jednej dogodnej sytuacji podbramkowej.

Niedziwne więc, że Robert Lewandowski zapytany po meczu o to, jaki był plan na pokonanie Włochów, zaczął robić miny i nie wiedział co odpowiedzieć.

Robert Lewandowski skrytykował Jerzego Brzęczka po meczu z Włochami

- Taktycznie wyglądaliśmy po prostu słabo - powiedział po dłuższej ciszy. - Przed nami dużo rzeczy do poprawy, szczególnie w treningu. Dzisiejsze spotkanie pokazało, że przy takim przygotowaniu do meczu ciężko będzie nam rywalizować z takimi drużynami jak Włochy.

W środę biało-czerwoni zagrają u siebie z Holandią i będzie to ostatni mecz w fazie grupowej Ligi Narodów UEFA. By awansować do fazy play-off, Polacy musieliby nie tylko pokonać Holendrów, ale również liczyć na porażkę Włochów z ostatnią w tabeli Bośnią i Hercegowiną.

Zobacz także

Polska - Włochy. Tak relacjonowaliśmy mecz:

RadioZET.pl