Zamknij

Robert Lewandowski pobił się z Comanem. Znamy przyczynę bójki

Maciej Walasek
12.04.2019 09:00
Robert Lewandowski i Kingsley Coman
fot. Norbert Schmidt/Pixathlon/East News

Robert Lewandowski pobił się na treningu Bayernu z Kingsleyem Comanem. Niemieccy dziennikarze ujawniają, że w trakcie ćwiczeń ataków pozycyjnych, Polak miał naśmiewać się ze swojego kolegi.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Robert Lewandowski pobił się z jednym z kolegów z zespołu – taką informację podał w czwartek magazyn „Bild”. Kapitan reprezentacji Polski miał pobić się na pięści z Kingsleyem Comanem w trakcie zamkniętego treningu. Obu zawodników próbowali rozdzielać Jerome Boateng i Niklas Sule, ale dopiero interwencja reszty piłkarzy pomogła uspokoić konflikt.

Zobacz także

Po całej sytuacji Niko Kovac zaskoczył drużynę swoim zachowaniem. Trener Bayernu Monachium zamiast kazać zejść Lewandowskiemu i Comanowi do szatni, nakazał im dokończenie zajęć, co miało zdziwić resztę bawarskiej drużyny.

Robert Lewandowski pobił się z Comanem: Polak winny bójki?

Monachijski dziennik „TZ” poszedł o krok dalej i odsłonił kulisy spięcia. Zdaniem serwisu to Lewandowski miał zacząć sprzeczkę. Napastnik Bayernu Monachium w trakcie ćwiczeń ataków pozycyjnych miał naśmiewać się z Francuza, któremu się to nie spodobało. Jak podaje magazyn, Kovac chciał odesłać piłkarzy do szatni, ale bał się, że również i tam zawodnicy mogą skoczyć sobie do gardeł, gdzie nikt nie mógłby ich rozdzielić.

 

RadioZET.pl/sport.pl/MW