''Wyjątkowe uczucie''. Pierwszy wywiad Lewandowskiego po narodzinach córki

Dominik Gołdyn
06.05.2017 21:30
''Wyjątkowe uczucie''. Pierwszy wywiad Lewandowskiego po narodzinach córki
fot. East News

Miniony tydzień był dla Roberta Lewandowskiego bez wątpienia jednym z najwspanialszych w życiu. Nasz najlepszy napastnik wraz z żoną Anną Lewandowską doczekał się potomka. Na świecie pojawiła się Klara Lewandowska. Młody tata udzielił telewizji internetowej Bayernu Monachium pierwszego wywiadu po narodzinach córki.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Czwartego maja cały piłkarski świat obiegła długo wyczekiwana nowina. Robert i Anna Lewandowscy zostali szczęśliwymi rodzicami. Napastnik Bayernu Monachium fantastyczną nowiną podzielił się na swoim profilu społecznościowym.

''Dzisiaj zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Klary! Dziękuję mojej dzielnej żonie Anna Lewandowska za wytrwałość'' - napisał na Facebooku.

Zobacz także

''Lewy'' pierwszego wywiadu po narodzinach córki udzielił klubowej telewizji swojej bawarskiej drużyny. Robert na gorąco skomentował pierwsze wrażenia związane z ojcostwem.

- To wyjątkowe uczucie. Coś zupełnie nowego. Czuję się dobrze, moja żona też. Chcielibyśmy podziękować za wszystkie wiadomości, które otrzymaliśmy. To był wyjątkowy moment, od teraz wszystko w domu będzie trochę inne, ale jesteśmy bardzo szczęśliwi – przyznał z uśmiechem piłkarz Bawarczyków.

RadioZET.pl/onet.pl/DG