Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Robert Lewandowski opowiedział o Klarze i o ojcostwie: Nie zawsze jest kolorowo

07.11.2017 20:41
sport

Robert Lewandowski w programie "Oko w oko" w TVP Sport opowiedział Jackowi Kurowskiemu o ojcostwie i swojej córce Klarze. - Nie zawsze jest kolorowo, ale jak się widzi uśmiech dziecka, wszystko mija - powiedział kapitan reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski fot. PAP

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Robert i Ania Lewandowscy zostali rodzicami w maju tego roku. Na świat przyszła ich córka Klara, która przez krajowe media nazywana jest niekiedy "royal baby". Sportowcy chętnie publikują zdjęcia z córką, ale nie zdecydowali się jeszcze pokazać jej twarzy. Nie mają jednak problemu, aby o Klarze opowiedzieć.

- Klara jest uśmiechniętym dzieckiem. Sprawia mi ogromną radość spędzanie z nią czasu - powiedział Lewandowski Jackowi Kurowskiemu.

Kapitan biało-czerwonych, który wraz z kolegami z reprezentacji Polski przygotowuje się do meczów towarzyskich z Urugwajem i Meksykiem, opowiedział również, jak odnajduje się w roli ojca.

- Nie zawsze jest kolorowo, człowiek czasami chciałby czasem dłużej pospać, ale jak się potem widzi uśmiech dziecka to wszystko mija - przyznał "Lewy".

- Staram się nie uciekać od obowiązków. Nie chciałem być ojcem, który nie potrafi czegoś zrobić przy swoim dziecku, dlatego nie ma dla mnie żadnego problemu, by ją przewinąć, posprzątać po niej, nakarmić - dodał.

- Wiadomo, ja często podróżuję, więc Ania spędza z nią więcej czasu, ale kiedy tylko mogę, staram się ją odciążyć - powiedział.

Lewandowski zdradził także, przed czym chciałby uchronić Klarę. - Na pewno przed obłudą - skwitował.

Robert Lewandowski narzeka na przemęczenie i przeciążenie, dlatego jego występ w piątkowym meczu z Urugwajem stoi pod znakiem zapytania.

RadioZET.pl/TVP Sport/KS

Oceń