Nieprzyjemne zachowanie Lewandowskiego. Nie podał ręki Heynckesowi

05.05.2018 19:39

Robert Lewandowski w 77. minucie został zmieniony przez Sandro Wagnera. W momencie zejścia nie podał ręki Juppowi Heynckesowi. Trener Bayernu jasno zadeklarował, że to on jest tu szefem.

Robert Lewandowski fot. PAP/EPA

Robert Lewandowski był jednym z bohaterów sobotniego spotkania z FC Koeln. Polak strzelił jedną z trzech bramek, a Bawarczycy wygrali na wyjeździe 3:1. Dzięki dobrej postawie kapitan reprezentacji Polski uciszył komentatorów, którzy w ostatnim czasie krytykowali jego zachowanie na boisku.

Zagłosuj

Czy zachowanie Roberta Lewandowskiego było słuszne?

Jednak to nie bramka Polaka była komentowana po meczu. W 77. minucie w trakcie zejścia z boiska, 29-latek nie podał ręki Juppowi Heynckesowi . W ostatnim czasie reprezentant Polski odbył z nim poważną rozmowę. Niektórzy są przekonani, że w ten sposób napastnik Bayernu chce wymusić transfer do Realu Madryt, a zachowanie Lewandowskiego tylko podsyca plotki.

- My napastnicy jesteśmy samolubni i myślimy o swoim dorobku bramkowym. Z perspektywy czasu to rozumiem. Ale w momencie zmiany, zareagował dość śmiesznie. To ja jestem tutaj szefem, nikt inny – skomentował Heynckes.