Zamknij

Robert Lewandowski miał powiedzieć o transferze. "Niestety"

Maciej Walasek
15.06.2022 11:04

Po meczu z Belgią Robert Lewandowski miał ujawnić nowe informacje, co do swojego transferu. Ostatecznie napastnik reprezentacji Polski uświadomił kibicom, że na kolejne wieści trzeba będzie jeszcze trochę poczekać

Robert Lewandowski
fot. Daniel Bodzenta/East News

Robert Lewandowski zostanie w Bayernie czy w nowym sezonie będzie występował w barwach Barcelony? To pytanie krążyło wśród ekspertów i kibiców od ponad dwóch tygodni. Temat podgrzał sam zainteresowany, który na początku zgrupowania przed pierwszymi meczami w Lidze Narodów powiedział, że po drugim spotkaniu z Belgią będzie mógł przekazać więcej informacji w sprawie transferu.

- Niestety nie mogę powiedzieć nic innego niż to, co ostatnio, głównie z tego względu, że za dużo się nie działo. Niestety, musiałbym powiedzieć to samo, co na tamtej konferencji - zaczął. Następnie został zapytany, czy teraz czekają go rozmowy z Bayernem, czy urlop. - Zdecydowanie wakacje. Po tak ciężkim sezonie to jest coś, o czym myślałem i czego potrzebuję - odpowiedział 33-latek.

Lewandowski bez nowych wieści ws. transferu

Po kilku głośnych i odważnych wypowiedziach Lewandowskiego o odejściu z Bayernu kapitan biało-czerwonych w ostatnim czasie spuścił z tonu i zaczął coraz łagodniej mówić o ewentualnej zmianie klubowych barw.

Jak zakończy się cała sprawa? Na pewno trzeba uzbroić się w cierpliwość. Roberta Lewandowskiego czeka teraz kilkanaście dni wypoczynku. Jeżeli "Lewy" nie przekona włodarzy Bayernu do transferu, w pierwszej połowie lipca będzie musiał stawić się na zgrupowaniu Bawarczyków, którzy 9 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu.

loader

RadioZET.pl