Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Luksusowe wakacje Lewandowskich i Szczęsnych. Kosmiczna cena za pokój

13.06.2019 09:52
sport

Rodziny Lewandowskich i Szczęsnych wybrały się na wspólny odpoczynek do Grecji. Gwiazdy reprezentacji Polski wybrały się do jednego z najdroższych greckich hoteli.

Luksusowe wakacje Lewandowskich i Szczęsnych. Kosmiczna cena za pokój fot. Instagram

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny mają za sobą wyczerpujący sezon.  Nic dziwnego, że po ciężkim roku gwiazdy reprezentacji Polski zasługują na wypoczynek. Dlatego razem ze swoimi małżonkami udali się na wspólne wakacje na Mykonos. Tuż po meczu z Izraelem na Stadionie Narodowym, Lewandowski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z lotniska.

- Czas na odpoczynek i ładowanie akumulatorów – napisał kapitan reprezentacji Polski.

- Team on holidays – doprecyzował Wojciech Szczęsny, który pochwalił się wspólnym urlopem z napastnikiem Bayernu Monachium.

Luksusowe wakacje Lewandowskich i Szczęsnych: Kosmiczna cena pokoju

Rodziny Lewandowskich i Szczęsnych wakacje w Grecji spędzają w pięciogwiazdkowym hotelu. Jeden z tabloidów opublikował informacje na temat miejsca, w którym wypoczywają piłkarze reprezentacji Polski. Okazuje się, że w kurorcie znajdują się m.in.: dwupoziomowy basen bez krawędzi, spa, sklep z biżuterią, sauna, siłownia dwie restauracje, korty do gry w tenisa i squasha, a wnętrze baru stylizowane jest na pokład jachtu. Cena pokoju za noc może przyprawić o zawrót głowy, ponieważ kwoty apartamentów zaczynają się od 1,5 tys. zł, a kończą na 20 tys. zł za noc.

RadioZET.pl/viva.pl/MW

Oceń