Zamknij

Luksusowe wakacje Lewandowskich i Szczęsnych. Kosmiczna cena za pokój

Maciej Walasek
13.06.2019 09:52
Luksusowe wakacje Lewandowskich i Szczęsnych. Kosmiczna cena za pokój
fot. Instagram

Rodziny Lewandowskich i Szczęsnych wybrały się na wspólny odpoczynek do Grecji. Gwiazdy reprezentacji Polski wybrały się do jednego z najdroższych greckich hoteli.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny mają za sobą wyczerpujący sezon.  Nic dziwnego, że po ciężkim roku gwiazdy reprezentacji Polski zasługują na wypoczynek. Dlatego razem ze swoimi małżonkami udali się na wspólne wakacje na Mykonos. Tuż po meczu z Izraelem na Stadionie Narodowym, Lewandowski opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z lotniska.

- Czas na odpoczynek i ładowanie akumulatorów – napisał kapitan reprezentacji Polski.

- Team on holidays – doprecyzował Wojciech Szczęsny, który pochwalił się wspólnym urlopem z napastnikiem Bayernu Monachium.

Luksusowe wakacje Lewandowskich i Szczęsnych: Kosmiczna cena pokoju

Rodziny Lewandowskich i Szczęsnych wakacje w Grecji spędzają w pięciogwiazdkowym hotelu. Jeden z tabloidów opublikował informacje na temat miejsca, w którym wypoczywają piłkarze reprezentacji Polski. Okazuje się, że w kurorcie znajdują się m.in.: dwupoziomowy basen bez krawędzi, spa, sklep z biżuterią, sauna, siłownia dwie restauracje, korty do gry w tenisa i squasha, a wnętrze baru stylizowane jest na pokład jachtu. Cena pokoju za noc może przyprawić o zawrót głowy, ponieważ kwoty apartamentów zaczynają się od 1,5 tys. zł, a kończą na 20 tys. zł za noc.

RadioZET.pl/viva.pl/MW