Zamknij

Robert Lewandowski bohaterem filmu. Streamingowy gigant rozpoczął zdjęcia

Maciej Walasek
26.07.2021 12:05
Robert Lewandowski
fot. DAVID RAMOS/AFP/East News

Robert Lewandowski zostanie bohaterem filmu. Amazon Prime Video przedstawi historię życia i kariery napastnika Bayernu Monachium. Premiera dokumentu ma odbyć się w przyszłym roku.

Robert Lewandowski w dokumencie chce przedstawić wiele nieopowiedzianych historii ze swojej kariery. W filmie nie zabraknie wypowiedzi rodziny piłkarza, jego przyjaciół, trenerów oraz kolegów z boiska (włączając w to największe gwiazdy światowego futbolu).

- Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację. To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę. Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich, również z zainteresowaniem obejrzą ten film - przyznał kapitan polskiej kadry.

Robert Lewandowski gwiazdą filmu dokumentalnego

Lewandowski nie ukrywał, że chce, aby dokument stał się inspiracją dla młodych ludzi, którzy marzą o dokonaniu wielkich rzeczy, ale nie mają wystarczającej wiary w swoje możliwości.

Film ukaże się na platformie streamingowej Amazon Prime Video, a za produkcję odpowiadać będzie Papaya Films. Reżyserem został Maciej Kowalczuk, a producentem Kacper Sawicki. Z kolei z ramienia Roberta Lewandowskiego za wszystkie działania odpowiadać będą Monika Bondarowicz z Tomaszem Zawiślakiem.

Zdjęcia do dokumentu o Robercie Lewandowskim już ruszyły. Premierę filmu zaplanowano na 2022 rok, ale dokładna data nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl