Zamknij

Niko Kovac zabrał głos po bójce Lewandowskiego. Bayern Monachium podjął decyzję, co do piłkarzy

Maciej Walasek
12.04.2019 14:10
Robert Lewandowski i Niko Kovac
fot. AFP/EAST NEWS

Robert Lewandowski pobił się z Kingsleyem Comanem podczas czwartkowego treningu Bayernu Monachium. Na piątkowej konferencji prasowej do całej sprawy odniósł się Niko Kovac.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku    

Robert Lewandowski pobił się z Kingsleyem Comanem na czwartkowym treningu Bayernu Monachium. Do piłkarzy rzucili się Jerome Boateng i Niklas Sule, którzy próbowali rozdzielić kolegów. Ostatecznie udało się to zrobić po interwencji reszty zespołu. Niko Kovac postanowił nie odsyłać swoich podopiecznych do szatni i kazał dokończyć zajęcia.

Zobacz także

Bójka Roberta Lewandowskiego: Komentarz Niko Kovaca

Niemieccy dziennikarze uważają, że wszystko zaczęło się od Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski miał mieć pretensje, co do stylu gry Francuza. Napastnik zaczął naśmiewać się ze swojego zespołowego kolegi, któremu się to nie spodobało. W trakcie piątkowej konferencji prasowej głos w sprawie zabrał trener Bayernu Monachium, Niko Kovac. Chorwacki szkoleniowiec przyznał, że klub nie ukarze swoich piłkarzy.

- Obaj zawodnicy wdali się w bójkę. Potem porozmawialiśmy we trójkę. Obaj przeprosili, więc nie zostaną ukarani. Temat jest zamknięty - powiedział krótko trener Bawarczyków.

Zagłosuj

Czy to dobra decyzja Bayernu Monachium, który nie ukarał Roberta Lewandowskiego?

Liczba głosów:

W niedzielę Bayern Monachium zmierzy się na wyjeździe z Fortuną Dusseldorf. Początek spotkania o godzinie 15.30.

RadioZET.pl/sport.pl/MW