Zamknij

Ricardo Sa Pinto wyprowadzony z samolotu. Awantura z byłym trenerem Legii [WIDEO]

Maciej Walasek
03.08.2019 10:01
Ricardo Sa Pinto wyprowadzony z samolotu
fot. kadr z wideo

Ricardo Sa Pinto został wyprowadzony z samolotu przez policję. Pasażerowie, którzy akcję funkcjonariuszy nagrodzili brawami, wcześniej domagali się założenia kajdanek byłemu trenerowi Legii Warszawa.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Ricardo Sa Pinto znalazł się na pokładzie samolotu lecącego z Faro do Porto. Jeszcze przed wzbiciem się maszyny w powietrze, były trener Legii Warszawa pokłócił się ze stewardessą. Szkoleniowiec, który słynie z wybuchowego charakteru nie reagował na prośby załogi samolotu i nie chciał schować nóg, aby nie znajdowały się w przejściu. Oprócz tego Sa Pinto nie chciał włączyć trybu samolotowego w telefonie.

Jak podało radio „Observador”, w samolocie wybuchła awantura i konieczne było zawiadomienie policji. Mundurowi wyprowadzili byłego trenera Legii przy owacji pasażerów. Sprzeczka urosła do tego stopnia, że jeden z pasażerów domagał się, aby mężczyźnie założyć kajdanki.

Ricardo Sa Pinto nie wrócił już do samolotu, a funkcjonariusze udzielili mu pouczenia. Szkoleniowiec Bragi skomentował całą sytuację, zaznaczając, że został niewłaściwie potraktowany. Dodatkowo zapowiedział złożenie pozwu na linię lotniczą.

RadioZET.pl/sport.pl/MW