Zamknij

Robert Lewandowski otwiera restaurację. Wystrój robi wrażenie

04.10.2021 08:33
Robert Lewandowski
fot. AP/Associated Press/East News

Robert Lewandowski jest współwłaścicielem nowej restauracji, która lada moment powita pierwszych gości. Lokal "Nine's" składa się z czterech pięter, gdzie poza samą restauracją nie brakuje sali kinowej oraz nagród i wyróżnień wielu sportowców.

Robert Lewandowski spełnił swoją kolejną wizję. Piłkarz został współwłaścicielem restauracji w Warszawie, którą otworzył wspólnie z Jerzym Krzanowskim i Jackiem Trybuchowskim. Za menu odpowiadać będzie Tadeusz Mueller. W ubiegłym tygodniu syn Magdy Gessler w wywiadzie dla portalu "Pomponik" ujawnił, że serwowana będzie "kuchnia amerykańska z azjatyckim i polskim twistem". Lokal powstał w budynku dawnych Browarów Warszawskich i składa się z czterech pięter.

Na najniższym poziomie znajduje się wspomniana restauracja. Na kolejnych piętrach znajdzie się m.in. bar, sala kinowa i przestrzeń eventowa z trybunami. W pomieszczeniach nie zabraknie także nagród i przedmiotów innych sportowców. Goście będą mogli podziwiać koszulki z autografami piłkarzy, narty Kamila Stocha, a także medale zdobyte przez siatkarzy, czy buty, w których Lewandowski pobił rekord Gerda Muellera.

Restauracja Lewandowskiego to "patogastronomia"? Jest komentarz w sprawie stawek dla pracowników

Robert Lewandowski współwłaścicielem restauracji

Z początku mówiło się, że restauracja Lewandowskiego zostanie otwarta w wakacje. Jednak finał inwestycji został opóźniony i oficjalne otwarcie ma nastąpić we wtorek, 5 października.

RadioZET.pl