Zamknij

Poznaliśmy daty i miejsca najbliższych meczów reprezentacji Polski

Maciej Walasek
06.07.2020 17:39
Znamy daty i mecze reprezentacji Polski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że reprezentacja Polski rozegra pięć domowych meczów w drugiej połowie 2020 roku. Związek podał również miejsca, w których zostaną rozegrane spotkania.

Reprezentacja Polski zagra na jesieni pięć meczów domowych, które odbędą się w październiku i listopadzie. Biało-czerwoni rozegrają trzy spotkania w ramach Ligi Narodów i dwa razy zmierzą się w meczach towarzyskich.

Pierwszy mecz podopiecznych Jerzego Brzęczka czeka 7 października, gdzie towarzysko zagrają z Finlandią. To spotkanie odbędzie się w Gdańsku. W tym samym miejscu, cztery dni później Polacy zagrają z Włochami. Po kolejnych trzech dniach, reprezentacja Polski uda się do Wrocławia, gdzie podejmie Bośnię i Hercegowinę.

Reprezentacja Polski: Jakie mecze czekają biało-czerwonych?

W listopadzie biało-czerwoni dwa razy zagrają w Chorzowie: z Ukrainą i Holandią. Jednocześnie nadal nie wiadomo, czy mecze Polaków odbędą się z udziałem kibiców.

- Decyzja odnośnie udziału kibiców w domowych meczach reprezentacji Polski, będzie uzależniona od panującej sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących rozporządzeń rządowych w tym zakresie - czytamy w komunikacie.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/pzpn.pl