Zamknij

Powołania na październikowe mecze Polaków. Wielki powrót Lewandowskiego

18.09.2020 14:43
Powołania reprezentacji Polski na październikowe mecze Polaków
fot. Foto Olimpik/REPORTER

Jerzy Brzęczek przedstawił listę powołań zagranicznych na październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Do kadry powraca Robert Lewandowski, który przed wrześniowymi meczami Ligi Narodów dostał kilka dni wolnego.

Reprezentacja Polski dopiero co zakończyła wrześniowe zgrupowanie, a już piłkarze będą musieli przygotować się na następne. W październiku biało-czerwoni zagrają trzy mecze: jeden towarzyski z Finlandią i dwa spotkania w ramach Ligi Narodów: z Włochami oraz z Bośnią i Hercegowiną.

Pojedynek z Finlandią odbędzie się w środę, 7 października. Z kolei mecz z Włochami zaplanowano cztery dni później, 11 października (niedziela). Oba spotkania zostaną rozegrane w Gdańsku.

Później reprezentacja Polski uda się do Wrocławia, gdzie 14 października (środa) po raz drugi zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną.

Reprezentacja Polski: Powołania na październikowe zgrupowanie, powrót Lewandowskiego

Na liście powołanych znalazł się Robert Lewandowski, który wraca do kadry po urlopie. Napastnik Bayernu Monachium otrzymał kilka dni wolnego po wyczerpującej końcówce sierpnia, gdzie razem z Bawarczykami sięgnął po puchar Ligi Mistrzów.

RadioZET.pl/