Audi Cup: Tottenham pokonał Real Madryt i zagra w finale

30.07.2019 19:57
Real - Tottenham

Tottenham Hotspur pokonał Real Madryt 1:0 i awansował do rozgrywanego w Monachium towarzyskiego turnieju Audi Cup. W drugim półfinale Bayern zmierzy się z Fenerbahce (godz. 20:30).

Trener Zinedine Zidane nie zabrał do Niemiec m.in. Luki Jovicia, Thiabut Courtois czy Garetha Bale'a. Widać było, że "Królewscy" są w mocnym treningu, brakuje jeszcze zgrania i dokładności, co zresztą skutkowało utratą jedynego gola.

W 22. minucie Hazard niefrasobliwie zagrał do środka, błąd popełnił Marcelo, a Sergio Ramos nie był w stanie skorygować swego ustawienia względem Harry'ego Kane'a, który ze spokojem pokonał Keylora Navasa. Real też miał swoją okazję - w 75. minucie Rodrygo umieścił nawet piłkę w siatce, ale arbiter słusznie odgwizdał pozycję spaloną.

Audi Cup 2019: Kto zagra w finale?

Tottenham czeka teraz na finałowego rywala. Będzie nim Bayern Monachium lub Fenerbahce.

Finał Audi Cup zaplanowano na środę 31 lipca o godz. 20:30. Wcześniej, bo o 18, odbędzie się spotkanie o 3. miejsce.

Real Madryt - Tottenham Hotspur 0:1

Bramki: Harry Kane (22.)