Manchester wygrał z Realem Madryt w ICC. Zobacz bramki [WIDEO]

01.08.2018 10:16

Mecz Real Madryt - Manchester United w ICC był pierwszym sparingiem "Królewskich" w okresie przygotowawczym przed sezonem 2018/2019. Man Utd pokonał triumfatora ostatniej edycji Ligi Mistrzów 2:1. Zobacz gole z meczu Manchester - Real.

Real - Manchester fot. PAP/EPA

Oba zespoły wyszły na to spotkanie bez wielu gwiazd. W Realu Madryt zabrakło m.in. Sergio Ramosa, Raphaela Varane'a czy Luki Modrica, a na ławce rezerwowych usiedli Isco, Toni Kroos czy Marco Asensio. Podobnie było w Man Utd, gdzie po MŚ 2018 wciąż odpoczywają Romelu Lukaku czy Paul Pogba.

Real - Manchester 1:2. Bramki - WIDEO

"Czerwone Diabły" objęły prowadzenie w 18. minucie, gdy Kiko Casillę strzałem z bliskiej odległości pokonał Alexis Sanchez. Po niespełna 10 minutach było już 2:0. Tym razem do bramki Realu trafił Ander Herrera. Hiszpanie odpowiedzieli w końcówce pierwszej połowy, gdy dośrodkowanie Theo Hernandeza na bramkę zamienił Karim Benzema.

W drugiej połowie wynik nie uległ zmianie. Manchester United pokonał Real Madryt 2:1.

Real Madryt - Man Utd 1:2. Zobacz gole