Co za mecz w Madrycie! Szczęsny wszedł w 96. minucie, ale nie obronił karnego Ronaldo!

11.04.2018 22:46

Real Madryt przegrał z Juventusem 1:3 w rewanżowym meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów, ale awansował, bo w pierwszym meczu zwyciężył 3:0. Na boisku w 96. minucie pojawił się Wojciech Szczęsny, bo czerwoną kartkę zobaczył Gianluigi Buffon. Nie obronił jednak rzutu karnego strzelanego przez Cristiano Ronaldo, który zapewnił Realowi awans!

Juventus - Real fot. PAP/EPA
Zagłosuj

Która z drużyn awansuje do półfinału LM?

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

90. min.

Dziękujemy, że byliście z nami! Zapraszamy na kolejne relacje!

90. min.

Real przegrywa 1:3, ale awansuje do półfinału, bo pierwszy mecz wygrał 3:0!

90. min.

Teraz kończy! Co za mecz!!!

90. min.

Sędzia jeszcze nie kończy!

90. min.

Co za strzał Portugalczyka! Szczęsny nie miał szans!

90. min.

GOOOOL!!! RONALDO!!!

90. min.

Ronaldo...

90. min.

Ronaldo kontra Szczęsny...

90. min.

Szczęsny wchodzi za Higuaina.

90. min.

Czerwona kartka dla Buffon! Na boisko wchodzi Szczęsny!

90. min.

Dośrodkowanie w pole karne Juve, Ronaldo odgrywa do Lucasa, a ten jest faulowany przez Benatię!

90. min.

Karny dla Realu Madryt!

90. min.

Jeszcze Lucas próbował wejść w pole karne rywala, ale źle przyjął piłkę.

90. min.

Benatia ukarany żółta kartką.

89. min.

Asensio teraz dostał dobra piłkę w pole karne, ale zablokował go Benatia.

86. min.

Dośrodkowanie Carvajala do Ronaldo - strzał głową! Nad bramką!

84. min.

Rzut wolny dla Juve po faulu Valejo na Higuainie.

81. min.

Żółta kartka dla Marcelo.

79. min.

Teraz Varane w pole karnym! Odwraca się z piłką! Strzał! Obok! Ależ to była szansa!

78. min.

Isco z dystansu! Piłka odbita! Ale broni świetnie Buffon!

76. min.

W odpowiedzi goście. Dośrodkowanie do Mandzukica... Zablokowany jego strzał.

75. min.

Zmiana w Realu: Kovacic za Modrica.

74. min.

Ronaldo strzela z narożnika pola karnego! Zablokowany!

73. min.

Żółta kartka dla Costy za faul na Asensio w środku pola.

68. min.

Asensio! Strzela nad poprzeczką!

68. min.

Teraz faulowany Lucas. Będzie okazja do strzału z rzutu wolnego dla Realu!

65. min.

Dośrodkowanie w pole karne Realu... Wybija piłkę Asensio.

63. min.

Kiepskie dośrodkowanie Kroos. Wznawia Buffon.

62. min.

Rzut wolny dla Realu po faulu na Ronaldo. Czy Real odpowie?

61. min.

Dośrodkowanie w pole karne, łapie piłkę Navas, ale wybija mu piłkę z rąk Matuidi i pakuje ją do bramki!

61. min.

GOOOL!!! Juventus odrabia straty!

60. min.

W odpowiedzi Higuain zza pola karnego! Odbija piłkę Navas!

58. min.

Teraz groźna akcja Realu, piłka do Ronaldo - strzał z pierwszej piłki! Broni pewnie Buffon!

54. min.

Krótko rozegrany, dośrodkowanie... Wybite przez Higuaina.

53. min.

Indywidualna akcja Ronaldo, wpada w pole karne... Będzie rzut rożny.

51. min.

Juventus kontroluje grę. Real wygląda bardzo bezradnie na początku tej połowy.

49. min.

Costa teraz zza pola karnego! Nad bramką!

47. min.

Pierwsza akcja, Asensio do Lucasa, ten oddaje, ale... spalony.

46. min.

Dwie zmiany w Realu: Asensio za Bale'a i Lucas za Casemiro.

46. min.

Czas na drugą połowę!

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Juventus prowadzi w Madrycie 2:0! W dwumeczu przegrywa już tylko 2:3.

45. min.

Dośrodkowanie... Varane! Poprzeczka!

45. min.

Będzie rzut wolny dla Realu i szansa na dośrodkowanie.

44. min.

Kontratak Realu, piłka do Ronaldo, ten pada w polu karnym, ale nie ma mowy o jedenastce.

42. min.

Real stara się odpowiedzieć, ale niedokładnie rozgrywa na połowie rywala.

37. min.

Znów dośrodkowanie z prawej strony na głowę Chorwata, a ten ponownie pokonuje Navasa!

37. min.

GOOOL!!! Mandzukic po raz drugi!

35. min.

Jeszcze raz Isco! Dostał podanie na wolne pole od Ronaldo, strzela! Broni świetnie Buffon!

33. min.

Teraz Isco sam spróbował! Strzał jednak niecelny.

32. min.

Szansa Realu po kontrataku, Isco wycofuje do Kroosa, ten strzela! Zablokowany!

30. min.

Dośrodkowanie w pole karne Juve, do pilki dopada Marcelo - strzał! Mocno, ale nad bramką.

29. min.

Mandzukic ukarany żółtą kartką.

25. min.

Khedira teraz z dystansu! Daleko od bramki.

22. min.

Żółta kartka dla Carvajala za faul na Mandzukicu.

21. min.

Costa ruszał z kontratakiem, ale podał niedokładnie. Piłkę przejął Carvajal.

20. min.

Ronaldo ograł teraz Benatię, ale był faulowany. Sędzia nie ukarał jednak żółta kartką gracza Juve.

17. min.

Zmiana w Juve: Lichtsteiner za De Sciglio.

15. min.

Rzut rożny dla Juve. Piłka w pole karne... Mandzukic! Wprost w Navasa!

14. min.

Isco trafia teraz do siatki! Ale... sędzia odgwizduje spalonego po tym, jak Hiszpan dobijał strzał Ronaldo.

13. min.

Teraz Real wychodzi z kontratakiem, Ronaldo do Kroosa w pole karne, ten odgrywa do Isco... Łapie piłkę Buffon.

11. min.

Kolejna akcja Realu. Carvajal w pole karne... Za mocne dośrodkowanie.

10. min.

A teraz odpowiedź Realu! Ronaldo pięto do Modrica, ten odgrywa do środka do Bale'a - strzał! Kapitalnie broni Buffon!

7. min.

Kolejna szansa dla gości! Costa urwał się na prawej stronie, podaje w pole karne, Higuain! Zablokowany!

4. min.

Kolejna akcja goście. De Sciglio w pole karne... Minęła piłka wszystkich zawodników.

2. min.

Co za początek Juventusu! Akcja prawą stroną, dośrodkowanie na głowę Mandzukica i Juve rozpoczyna odrabianie strat!

2. min.

GOOOL!!! Mandzukic!!!

1. min.

Pierwsze starcie Ronaldo - De Sciglio. Padł na murawę Portugalczyk, ale sędzia nie odgwizdał faulu.

1. min.

Zaczynamy!

20:42

Przed nami hymn Ligi Mistrzów!

20:42

Wychodzą na murawę!

20:39

Oba zespoły gotowe już do wyjścia na murawę.

20:33

Składy:

20:32

Jak zagrają obie ekipy?

20:32

Na boisku nie zobaczymy zawieszonego za żółte kartki Sergio Ramosa i Paulo Dybali (za czerwoną).

20:31

Dziś mistrzowie Włoch spróbują dokonać niemożliwego - odrobić trzybramkową stratę z pierwszego spotkania, które zakończyło się wygraną Realu 3:0 po golach Ronaldo (2) i Marcelo.