Co zrobił bramkarz Bayernu?! Ten gol kosztował Bawarczyków awans do finału LM [WIDEO]

01.05.2018 23:00

Sven Ulreich został antybohaterem rewanżowego spotkania półfinałowego Ligi Mistrzów z Real Madryt. Bramkarz Bayernu Monachium puścił gola, który... nie przystoi nawet dzieciom na szkolnych boiskach.

Sven Ulreich w meczu z Realem fot. Twitter/screen

Po pierwszej połowie Bawarczycy remisowali z "Królewskimi" 1:1 i byli na dobrej drodze do doprowadzenia przynajmniej do dogrywki w tym dwumeczu. Druga część rozpoczęła się jednak od trzęsienia ziemi. Tolisso podał do Ulreicha, a ten popełnił kuriozalny błąd.

Golkiper, który aspiruje do wyjazdu na MŚ 2018 z reprezentacją Niemiec, początkowo chciał chyba łapać piłkę, ale w porę zorientował się, że nie może tego uczynić. W rezultacie starał się wykopać futbolówkę z własnego pola karnego, jednak za późno zareagował i nie zdążył w nią trafić. W efekcie dopadł do niej Benzema i z łatwością umieścił w siatce.

Bayern zremisował na Santiago Bernabeu z Realem Madryt 2:2 i o braku awansu przesądził przegrany 1:2 mecz w Monachium.