LM: Gol ze spalonego pogrążył Bayern Monachium [WIDEO]

18.04.2017 23:42

Real Madryt po dogrywce wyeliminował z Ligi Mistrzów Bayern Monachium. Decydująca okazała się 105. minuta, w której Cristiano Ronaldo zdobył gola na 2:2. Jak pokazały powtórki, ta bramka nie powinna zostać uznana.

Cristiano Ronaldo fot. PAP/EPA

W momencie podania od Sergio Ramosa Portugalczyk znajdował się na metrowym spalonym. Sędzia liniowy nie podniósł jednak chorągiewki i gol został uznany za prawidłowy.

Co ciekawe, przy trafieniu na 3:2 dla "Królewskich" CR7 ponownie był przed linią obrońców Bawarczyków.

Trzeba jednak oddać, że choć gol na 2:2 Portugalczyka w rezultacie przesądził wynik tej rywalizacji, to Real najprawdopodobniej i tak dopiąłby swego. Od 84. minuty przyjezdni grali bowiem w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Arturo Vidala. Chilijczyk został wyrzucony za... faul, którego nie było na Marco Asensio.

W dwumeczu Real Madryt pokonał Bayern Monachium 6:3 (2:1 i 4:2).