Real Madryt ograł Barcelonę i sięgnął po Superpuchar Hiszpanii!

Andreas Nicolaides
17.08.2017 00:50
Real - Barcelona

Real Madryt wygrał z Barceloną 2:0 i sięgnął po Superpuchar Hiszpanii 2017. Gole strzelali Marco Asensio i Karim Benzema. W dwumeczu "Królewscy" okazali się lepsi 5:1.

90. min.

Dziękujemy za dzisiejszą relację i zapraszamy na kolejne!

90. min.

Koniec meczu! Real Madryt wygrywa 2:0 i zdobywa Superpuchar Hiszpanii 2017! Barcelona pokonana w dwumeczu 1:5.

88. min.

Dobre wejście Theo w pole karne Barcelony, ale dośrodkowanie zdecydowanie za mocne. Wylądowało na aucie.

86. min.

Real stara się dłużej utrzymać przy piłce. Czeka już chyba na końcowy gwizdek i podniesienie trofeum.

82. min.

Kontratak Barcelony przerywa Sergio Ramos. Z narożnika boiska wznawia Barcelona... Ale dośrodkowanie niecelne.

80. min.

Strzał Benzemy po dośrodkowaniu Modrica wysoko nad bramką.

79. min.

Będzie rzut rożny dla gospodarzy.

77. min.

Zmiana w Barcelonie: Digne w miejsce Alby.

74. min.

Druga połowa zdecydowanie lepsza w wykonaniu Barcelony. Są sytuacje, ale brakuje skuteczności.

70. min.

Bardzo gorąco pod bramką Realu! Najpierw Sergi Roberto przegrał pojedynek sam na sam z Navasem, po chwili bramkarz Realu obronił strzał z dystansu Messiego, a Suarez nie dobił piłki do pustej bramki! Trafił w słupek!

65. min.

Rzut wolne dla Barcy. Messi w pole karne... Minął się z piłką Navas, ale strzał Suareza z trudnej pozycji niecelny.

64. min.

Teraz pokazał się na skrzydle Jordi Alba, ale jego dośrodkowanie do Roberto zbyt mocne.

62. min.

Zmiana w Realu: Casemiro za Kovacica.

59. min.

Kolejna szansa gości! Semedo ograł Marcelo na prawej stronie, wrzuca w pole karne... strzela Suarez! Zbyt lekko.

55. min.

Jest odpowiedź Realu! Odbiór Ramosa, Marcelo do Asensio, Benzema strzela z ostrego kąta! Broni ter Stegen!

53. min.

Ależ teraz błąd Realu! Varane przepuścił piłkę, ta trafiła do Messiego, który wyszedł sam na sam z Navasem, strzelił, ale trafił w poprzeczkę!

51. min.

Zmiana w Barcelonie: Semedo w miejsce Pique.

50. min.

Teraz z kolei Busquets do Messiego, ale za mocno. Od bramki wznawia Keylor.

48. min.

Groźna akcja Barcelony. Podanie do Suareza w pole karne, ten zagrywa do środka... łapie piłkę Navas.

46. min.

Czas na drugą połowę!

45. min.

Wracamy za kilka minut!

45. min.

Koniec pierwszej połowy! Real prowadzi z Barceloną 2:0 (5:1 w dwumeczu) i jest o krok od zdobycia Superpucharu Hiszpanii!

44. min.

Kolejny szybki odbiór Realu, piłka do Benzemy - strzał zza pola karnego! Niecelny!

42. min.

Rzut rożny dla Realu. Ramos strzela po dośrodkowaniu Kroosa, ale wysoko nad bramką.

39. min.

Marcelo ruszył lewa stroną, zagrał płasko do Francuza, który przyjął prawą nogą, uderzył lewą i trafił do siatki!!!

39. min.

GOOOL!!! Benzema!!!

33. min.

A teraz Benzema zabiera piłkę jednemu z graczy Barcy, wykłada do Lucasa - ten uderza z kilku metrów! Słupek! To powinno być 2:0!

29. min.

Kolejny kontratak "Królewskich" - Lucas na prawej stronie, wycofuje do Kroosa - strzał! Nieczysto Niemiec trafił w piłkę.

25. min.

Ależ tam urwał się teraz Benzema, zamiast strzelać podał jednak do Asensio. Hiszpan uderzył, ale został zablokowany.

21. min.

Teraz wreszcie ruszył Real! Marcelo na lewej stronie, zagrywa płasko... Nie doszedł do tego podania Benzema.

20. min.

Tutaj piękny gol Asensio:

19. min.

Barcelona coraz mocniej naciska. Teraz Messi mocno w pole karne... Zablokowane to podanie.

17. min.

Gwizdy na Bernabeu, bo sędzia nie podyktował rzutu wolnego dla Realu. Powtórka pokazuje, że mógł mieć rację.

16. min.

Kapitalny teraz rajd Messiego, wpada w pole karne... Szybszy Navas! Niewiele zabrakło Argentyńczykowi do oddania strzału.

13. min.

Warto dodać, że dla Realu Madryt to 68. mecz z rzędu z przynajmniej jednym zdobytym golem!

12. min.

Teraz wreszcie zaatakowała Blaugrana. Piłka w pole karne do Suareza - strzał z powietrza! Wysoko nad bramką!

8. min.

Z dośrodkowaniem Kroosa poradzili sobie Pique i spółka.

7. min.

Real nie przestaje atakować. Rzut wolny blisko pola karnego rywali i szansa na dośrodkowanie.

4. min.

Hiszpan dostał piłkę na ok. 30. metrze i bez zastanowienia huknął na bramkę ter Stegena! Niemiec stał jak wryty, a piłka wpadła do bramki! Piękny gol! Real prowadzi 1:0, a w dwumeczu już 4:1.

4. min.

GOOOL!!! Asensio!!!

4. min.

Kolejna akcja gospodarzy. Benzema z prawej strony, dośrodkowuje w pole karne... Wybijają obrońcy Barcy.

1. min.

Real - Barcelona... Zaczynamy!

22:59

Przywitanie kapitanów - Sergio Ramosa i Lionela Messiego za nami. Czekamy na pierwszy gwizdek!

22:56

Zawodnicy w tym momencie wychodzą na murawę Santiago Bernabeu.

22:55

Piłkarze już dawno po rozgrzewce. Tak przygotowywali się do meczu piłkarze Realu:

22:52

Oprócz tego Portugalczyk otrzymał też 4 mecze zawieszenia w rozgrywkach ligowych za to, że tuż po po otrzymaniu czerwonej kartki, w geście wściekłości, lekko popchnął arbitra.

22:49

W składzie Realu próżno szukać dziś Cristiano Ronaldo, który w poprzednim meczu obu ekip w kontrowersyjnych okolicznościach ukarany został czerwoną kartką.

22:43

Stawką tego spotkania jest Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze spotkanie obu ekip na Camp Nou zakończyło się wygraną Realu Madryt 3:1.

22:40

Skład Barcelony: Ter Stegen; Sergi Roberto, Umtiti, Mascherano, Pique, Alba; Busquets, Rakitić, Andre Gomes; Suarez, Messi

22:38

Skład Realu Madryt: Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Kovacić, Kroos, Modrić; Lucas Vazquez, Asensio, Benzema