Królewski mecz Ronaldo! Real Madryt zmiażdżył Atletico i jest blisko finału LM

02.05.2017 22:30
Real - Atletico

Hat-trick Cristiano Ronaldo zapewnił Realowi Madryt solidną zaliczkę przed rewanżem w półfinale Ligi Mistrzów. "Królewscy" pokonali na Santiago Bernabeu Atletico Madryt 3:0. Rewanż 10 maja. Zobaczcie, jak relacjonowaliśmy to spotkanie.

22:40

Dziękujemy i zapraszamy na środę, na relację z meczu Monaco - Juventus.

22:39

KONIEC! Real Madryt pokonał Atletico Madryt 3:0 po trzech trafieniach Cristiano Ronaldo.

22:37

90+3 min. Atletico musi do końca walczyć, by nie stracić kolejnych goli.

22:35

90+1 min. Bardzo dobrą zmianę dał Asensio. Niemal każde jego zagranie stwarza zagrożenie pod bramką rywala.

22:34

90 min. To drugi z rzędu ha-trick Ronaldo w Lidze Mistrzów. W rewanżowym meczu półfinałowym do ustrzelenia trzech goli potrzebował jednak dogrywki.

22:32

88 min. Real ma chrapkę na kolejne gole. Szczęścia spróbował Modrić, ale nie trafił.

22:30

86 min. Asystę zaliczył Lucas Vazquez.

22:29

86 min. HAT-TRICK RONALDO! Real prowadzi już 3:0!

22:28

84 min. Odpowiedzialny powrót Griezmanna za Asensio.

22:27

83 min. Żółtą kartką ukarany Savić za poskrobanie po łydkach Ronaldo.

22:26

82 min. Atletico ma w tej chwili na boisku wielu ofensywnych graczy, ale gospodarze nie pozwalają im współpracować. Nie ma między nimi "połączenia".

22:24

81 min. Cudowna akcja Asensio. Precyzyjne dogranie do Vazqueza, a ten zniweczył pracę swojego kolegi.

22:23

79 min. Bardzo mądrze grają "Królewscy". Daleko od własnego pola karnego, Kroos i Modrić świetnie regulują tempo spotkania i rozrzucają futbolówkę do kolegów.

22:21

78 min. Ostatnia zmiana w Realu - Lucas Vazquez za Benzemę.

22:21

77 min. Fernando Torres zbyt agresywnie atakował Navasa.

22:19

75 min. To już jest bardzo dobry sytuacja Realu przed rewanżem, a jeszcze kwadrans gry przed nami. Atletico odpowie?

22:17

73 min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! I kto? Oczywiście Cristiano Ronaldo!

22:15

72 min. Savić faulował Ronaldo w szesnastce rywali.

22:14

70 min. Filipe Luis pracuje na kartkę. Brazylijczyk gra bardzo ostro.

22:13

69 min. Nieładny faul Correi na Nacho. Ronaldo domagał się kartki dla rywala, ale niczego nie wskórał.

22:12

68 min. Diego Simeone ryzykuje i już teraz dokonuje trzeciej zmiany. Za Carrasco pojawia się Angel Correa.

22:10

67 min. Druga zmiana w Realu - Marco Asensio za Isco.

22:06

63 min. Spokojniejszy fragment spotkania. Gra toczy się głównie w środku pola ze sporadycznymi, zwykle niecelnymi wrzutkami w pole karne.

22:03

60 min. Dośrodkowanie Griezmanna do nikogo. Żaden z jego partnerów nie nadążył za Francuzem.

22:03

59 min. Efektowny wyścig na skrzydle Carrasco z Nacho. Lepszy Hiszpan.

22:01

58 min. Podwójna zmiana w Atletico - murawę opuszczają Saul i Gameiro, a pojawiają się Fernando Torres oraz Nico Gaitan.

21:58

55 min. Świetny powrót Benzemy, który przerwał akcję rywali.

21:56

53 min. Kolejna kartka, tym razem dla Saula za przewinienie na Nacho.

21:55

52 min. Błyskawiczna kontra Realu zakończona rzutem rożnym. Sytuację wyjaśnił Godin.

21:54

51 min. Carrasco próbował wymusić rzut wolny na 20. metrze. Sędzia się nie nabrał.

21:54

50 min. Griezmann uśmiał się z decyzji arbitra, który nie pokazał żółtej kartki Ramosowi.

21:53

49 min. Atletico cały czas próbuje grać środkiem pola, co nie ma szans na powodzenie.

21:52

49 min. Żółta kartka dla Isco, który nastąpił na staw skokowy Lucasa.

21:51

47 min. Faulowany Ronaldo.

21:50

47 min. Atletico zaczęło bardzo wysoko i agresywnie, gospodarze na razie dobrze sobie z tym radzą.

21:48

46 min. Jesteśmy z powrotem. Zgodnie z przypuszczeniami, Carvajala nie ma już na murawie. Zastąpił go Nacho.

21:34

KONIEC pierwszej połowy. Real prowadzi z Atletico 1:0 po golu Cristiano Ronaldo. Wracamy za ok. 15 minut.

21:34

45+2 min. Wygląda na to, że Carvajal nie wróci na drugą połowę. Rozgrzewa się Nacho.

21:33

45+1 min. Teraz leży Carvajal. Saul przypadkowo upadając kopnął go w głowę. Hiszpan narzeka jednak na uraz mięśniowy.

21:32

45 min. Modrić uderzał z dystansu, ale bardzo niecelnie. W polu karnym Ramos uderzył Lucasa, jednak sędzia tego nie zauważył.

21:31

45 min. Marcelo oszukał Lucasa i wywalczył korner. Jeszcze jedna szansa przed gospodarzami w tej połowie.

21:30

43 min. Casemiro wraca na boisko z chusteczką w ustach. Ma rozcięta wargę.

21:28

41 min. Godin dwukrotnie przegrał walkę o górną piłkę w polu karnym rywali. Na murawie leży Casemiro, którego Urugwajczyk uderzył łokciem w twarz.

21:26

39 min. Uspokojenie po obu stronach. Atletico biega za piłką, a Real stara się od tyłu przygotować akcje.

21:24

37 min. Ramos zablokował dośrodkowanie Carrasco. Mogło być groźnie.

21:23

36 min. Strata Casemiro mogła kosztować utratę gola. Pogubili się jednak Gameiro z Griezmannem.

21:20

32 min. Niezłe dośrodkowanie Griezmanna, ale Gabi uderzał z trudnej pozycji i nie trafił.

21:18

31 min. Bardzo ładna, indywidualna akcja Carrasco. Ateltico ma rzut wolny na ok. 30 m.

21:16

29 min. Świetna okazja przed Benzemą. Francuz złożył się do przewrotki po centrze Ronaldo, ale nie trafił w światło bramki.

21:15

28 min. Atletico pcha się środkiem, a tam jest bardzo ciasno. Piłka wreszcie trafiła na skrzydło, ale dośrodkowanie Filipe Luisa było za mocne.

21:13

26 min. Żółta kartka dla Koke za taktyczny faul na Modriciu.

21:12

26 min. Po 25 minutach Real oddał już 9 strzałów, w tym 6 celnych. Atletico jeszcze bez uderzenia.

21:11

24 min. Niecelny strzał Modricia z dystansu.

21:10

23 min. Benzema pracuje na kolejną falę krytyki od swoich kibiców. Francuz ładnie odzyskał piłkę, ale potem się potknął i błyskawicznie ją stracił.

21:08

20 min. Kolejna dobra akcja Isco zakończona strzałem Benzemy. Oblak bez problemu łapie piłkę.

21:05

17 min. Wreszcie jest odpowiedź Atletico. Gameiro stanął oko w oko z Navasem, jednak ten pojedynek przegrał.

21:04

17 min. Trwa ostrzeliwanie bramki Atleti. Isco jednak zbyt lekko, by zaskoczyć Oblaka.

21:03

16 min. Ależ parada Oblaka! Strzał Varane'a był niemal nie do obrony, a golkiper Atletico końcami palców sparował to uderzenie na rzut rożny.

21:00

13 min. Real na razie bardzo mądrze. Ateltico nie może się rozpędzić, złapać rytmu.

20:58

10 min. Po nieudanym strzale Casemiro piłka trafiła do Ronaldo, a ten wyprzedził obrońcę i pokonał Oblaka.

20:56

10 min. GOOOOOOOOOOOOLLLLL! Znowu Ronaldo!

20:55

9 min. "Królewscy" mieli trzy stale fragmenty gry, ale za każdym razie wrzutki nie były najlepsze.

20:53

7 min. Znakomita akcja Isco z Carvajalem. Ten drugi oddał strzał, który obronił Oblak. Futbolówka trafiła jeszcze w Benzemę, a ten został wyblokowany.

20:52

6 min. Bardzo aktywny jest na razie Filipe Luis. W ostatniej fazie akcji pogubił się jednak Griezmann i nic z niej nie wyniknęło.

20:50

4 min. Pierwszy strzał Ronaldo z 30 metrów. Piłka w trybunach.

20:49

3 min. Już widać, że to Real będzie tu dyktował warunki. Atletico stara się wysoko zaatakować i szybko przenieść akcje na połowę rywala.

20:48

1 min. Grają!

20:46

Spotkanie poprowadzi Anglik Martin Atkinson.

20:43

Tak wygląda oprawa fanów Realu na dzisiejszy mecz.

20:41

Piłkarze już na murawie! Czekamy na pierwszy gwizdek.

20:21

W ćwierćfinale Real po meczu pełnym pomyłek sędziowskich wyeliminował Bayern Monachium, natomiast Atletico ograło Leicester City. W tamtym dwumeczu też nie brakowało pomyłek.

19:45

Diego Simeone nie może skorzystać m.in. z Juanfrana. Za zdobywanie goli odpowiedzialny będzie tercet Carrasco-Gameiro-Griezmann.

19:43

Witamy i zapraszamy na relację.
Tradycyjnie na godzinę przed meczem trenerzy ogłosili składy. W ekipie gospodarzy w miejsce kontuzjowanego Bale'a wystąpi Isco.