Real - Ajax: "Wykartkowany" Sergio Ramos kręcił film dokumentalny podczas meczu [ZDJĘCIE]

Krzysztof Sobczak
06.03.2019 15:40
Sergio Ramos kręcił film dokumentalny
fot. AP/Associated Press/East News

Sergio Ramos, choć zagrał tylko w pierwszym spotkaniu, jest największym przegranym dwumeczu z Ajaxem Amsterdam, po którym Real Madryt odpadł z Ligi Mistrzów. Kapitan "Królewskich" zdecydowanie przesadził z lekceważeniem holenderskiej drużyny.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

W pierwszym meczu Sergio Ramos celowo otrzymał żółtą kartkę, aby "wyczyścić się" przed  ćwierćfinałami, a potem przyznał się do oszustwa przed telewizyjnymi kamerami. Nagranie obejrzeli przedstawiciele UEFA, którzy nałożyli na piłkarza dodatkową karę - dwa mecze zawieszenia. W tej sytuacji Hiszpan nie mógł zagrać we wtorek na Santiago Bernabeu i... na 1/4 finału Champions League będzie musiał poczekać co najmniej rok.

Real Madryt miał przewagę z Amsterdamu (2:1), ale u siebie zaprezentował się katastrofalnie. Holendrzy z nawiązką odrobili straty (4:1) i wyeliminowali obrońców tytułu. Ramos na to wszystko patrzył z trybun.

Sergio Ramos - film dokumentalny

Kapitan Realu nie był jednak osamotniony w spersonalizowanej i obrandowanej nazwą "SR4" loży. Towarzyszyły mu kamery telewizyjne. Po co? Amazon tworzy film, a w zasadzie 8-odcinkowy serial dokumentalny o Sergio Ramosie.

W Hiszpanii o zachowaniu kapitana Realu Madryt jest bardzo głośno. Mistrzowi świata, Europy i czołowemu obrońcy globu nie przystoi tak lekceważące podejście do rywala - nie tylko był przekonany, że jego koledzy poradzą sobie z Ajaxem, a jeszcze zaprosił do tego kamery, by śledziły jego reakcje na boiskowe wydarzenia.

Zdaniem mediów, po drugim golu uprzejmości się skończyły i Ramos wyprosił ekipę telewizyjną.

RadioZET.pl/Onet/KS