Kłótnia Sergio Ramosa z Florentino Perezem po klęsce w LM. Kapitan Realu odejdzie?

Krzysztof Sobczak
07.03.2019 17:10
Kłótnia Sergio Ramosa z Florentino Perezem
fot. G3 Online/EastNews

Prezes Realu Madryt Florentino Perez wpadł w szał po klęsce swojego zespołu w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Ajaxem Amsterdam. W szatni doszło do kłótni pomiędzy nim a kapitanem Sergio Ramosem, która może nawet skutkować odejściem Hiszpana z zespołu.

Zagłosuj

Czy Sergio Ramos odejdzie z Realu Madryt?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Sergio Ramos nie mógł wystąpić w rewanżowym starciu z Ajaxem z powodu żółtej kartki, jaką celowo zarobił w Amsterdamie. Podczas spotkania Hiszpan kręcił film dokumentalny o sobie dla Amazona, a kamery miały rejestrować każdy jego ruch oraz reakcje na boiskowe wydarzenia. Świetny nastrój Hiszpana szybko jednak zniknął, bo po 18 minuach jego ekipa przegrywała 0:2. Skończyło się 1:4 i odpadnięciem z Ligi Mistrzów.

Zobacz także

Po meczu Ramos oraz prezes "Królewskich" Florentino Perez udali się do szatni. Ten drugi oskarżył swoich piłkarzy o brak zaangażowania, wytknął, że mają za dużo wolnych dni i nie poświęcają się dla drużyny, a porażkę z Ajaxem nazwał wstydem. W końcu - jak opisuje "AS" - w monolog prezesa wtrącił się Sergio Ramos, który zarzucił kierownictwu klubu złe zarządzanie. Można domniemywać, że chodziło m.in. o brak reakcji na odejście Cristiano Ronaldo i przespanie okienka transferowego.

Sergio Ramos na wylocie z Realu Madryt?

Perez nie wytrzymał i zagroził swojemu kapitanowi wyrzuceniem z klubu. Ramos także nie przebierał w słowach: - Spłacisz mnie i odchodzę! Dawałem z siebie wszystko i padałem na twarz dla tego herbu, dla tego klubu i nawet dla ciebie - krzyczał jeden z najbardziej utytułowanych hiszpańskich piłkarzy w historii. Taką wersję wydarzeń prezentuje "AS", a potwierdza telewizja GOL.

Po kłótni Florentino Perez spotkał się z zarządem na temat przyszłości trenera Realu Santiago Solariego. Pojawił się pomysł zatrudnienia już teraz Jose Mourinho, ale ostatecznie żadne decyzje nie zapadły.

RadioZET.pl/realmadryt.pl/AS/KS