Robert Lewandowski zareagował na zakończenie kariery Piszczka. Takich słów nikt się nie spodziewał! [FOTO]

Maciej Walasek
04.08.2018 20:24
Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek
fot. Aleksandra Szmigiel-Wisniewska/east News

Robert Lewandowski skomentował informację o zakończeniu kariery reprezentacyjnej przez Łukasza Piszczka. Kapitan reprezentacji Polski podziękował obrońcy za lata wspólnej gry.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Napastnik Bayernu Monachium za pośrednictwem Instagrama odniósł się do zakończenia reprezentacyjnej kariery przez Łukasza Piszczka. Do wpisu Lewandowski dodał wspólne zdjęcie z 33-latkiem.

Zobacz także

- Twoje zaangażowanie i poświęcenie, które pokazałeś podczas gry w drużynie narodowej, wzbudziły mój podziw i na zawsze zostaną zapamiętane przez fanów. Dziękuję Łukasz za wszystkie lata razem i za nasze zwycięstwa – napisał.

Łukasz Piszczek w seniorskiej reprezentacji Polski zadebiutował w 2007 roku. Powołał go holenderski selekcjoner Leo Beenhakker. Rok później znalazł się w ostatniej chwili w kadrze biało-czerwonych na mistrzostwa Europy w Austrii i Szwajcarii i wystąpił w pierwszym meczu z Niemcami (0:2) - wszedł na boisko w drugiej połowie.

Z czasem stał się podstawowym prawym obrońcą reprezentacji, a także BVB, w której występuje od 2010 roku. Przez kilka lat tworzył "polskie trio" w Dortmundzie wraz z Jakubem Błaszczykowskim i Robertem Lewandowskim.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/PAP, Instagram/MW