Zamknij

Majdan opublikował urocze zdjęcie z synkiem. "Henryk poznał rodzinę" [FOTO]

27.06.2020 12:55
Radosław Majdan
fot. Magdalena Pasiewicz/East News

Radosław Majdan opublikował na swoim koncie na Instagramie urocze zdjęcie z malutkim synkiem. "Henryk poznał Ciocię, Wujka i swoich kuzynów. Wspaniałe odwiedziny!" - napisał były bramkarz reprezentacji Polski. Zobacz ZDJĘCIE Majdana z małym Heniem!

Henryk przyszedł na świat 10 czerwca i jest pierwszym dzieckiem Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz Radosława Majdana jako pary. Były bramkarz reprezentacji Polski nie ukrywa dumy ze swojego potomka i często dzieli się zdjęciami z synkiem w mediach społecznościowych.

Tym razem 48-latek opublikował cztery zdjęcia z małym Heniem, na którym są nie tylko Małgorzata, ale również ciotka Aleksandra Majdan, wujek Cezary Majdan oraz trójka dzieci brata i bratowej Radosława.

Radosław Majdan na uroczym zdjęciu z synem. "Henryk poznał rodzinę" [FOTO]

"Zawsze z bratem rodzina była dla nas najważniejsza. Henryk poznał ciocię, wujka i swoich kuzynów. Wspaniałe odwiedziny" - napisał Majdan w opisie pod fotografią.

Zobacz także

Chociaż dla byłego golkipera to pierwsze dziecko, Małgorzata Rozenek-Majdan ma jeszcze dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. Państwo Majdanowie od dłuższego czasu starali się o dziecko. Ostatecznie udało się im to dopiero dzięki metodzie in vitro.

>>> Zapłodnienie in vitro to szansa na dziecko. Na czym polega sztuczne zapłodnienie?

RadioZET.pl/Instagram/r_majdan

Posłuchaj podcastu