Puchar Włoch: Napoli awansowało do ćwierćfinału, dwa gole Insigne

14.01.2020 18:02
Napoli - Perugia

Napoli pokonało Perugię 2:0 i awansowało do ćwierćfinału Pucharu Włoch. Bohaterem meczu był Lorenzo Insigne, który zdobył dwie bramki.

Reprezentant Włoch dwukrotnie podchodził w tym meczu do rzutu karnego i dwukrotnie trafiał do siatki. Raz w 26. minucie i drugi 12 minut później. Jeszcze przed przerwą Perugia mogła zmniejszyć stratę, ale swojej "jedenastki" nie wykorzystał Pietro Iemmello.

84 minuty w barwach ekipy z Neapolu rozegrał Piotr Zieliński, który zdołał nawet trafić do siatki. Sędzia gola jednak nie uznał, gdyż dopatrzył się spalonego.

Całe spotkanie na ławce przesiedział Arkadiusz Milik. Towarzyszył mu Hubert Idasiak, 18-latek, który został powołany na to spotkanie jako rezerwowy bramkarz.