Cudowny gol Grzegorza Krychowiaka. Lokomotiw w finale Pucharu Rosji

21.04.2021 21:14
Grzegorz Krychowiak

Lokomotiw Moskwa pokonał u siebie CSKA Moskwa w półfinale Pucharu Rosji i tym samym awansował do wielkiego finału. Przepiękną bramkę pieczętującą zwycięstwo gospodarzy zdobył Grzegorz Krychowiak. Zobacz WIDEO jego cudownego gola!

• Lokomotiw Moskwa pokonał u siebie CSKA Moskwa w półfinale Pucharu Rosji
  • Przepiękną bramkę w doliczonym czasie gry zdobył dla gospodarzy Grzegorz Krychowiak
  • Lokomotiw zagra w finale z występującą na zapleczu rosyjskiej ekstraklasy Krylją Sowietow

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla Lokomotiwu Moskwa w półfinale piłkarskiego Pucharu Rosji, który jego zespół wygrał z CSKA Moskwa 3:0. O trofeum zagra 12 maja z występującą na zapleczu ekstraklasy Krylją Sowietow z Samary.

Krychowiak trafił do siatki w doliczonym czasie drugiej połowy i ustalił wynik spotkania. Wcześniej gola zdobył Gwinejczyk Francois Kamano (16.), a w międzyczasie do własnej bramki piłkę posłał Iwan Oblakow (53.). Cały mecz w barwach Lokomotiwu rozegrał również Maciej Rybus.

Puchar Rosji: Lokomotiw w finale. Cudowny gol Krychowiaka [WIDEO]

Lokomotiw po przerwie świątecznej rozegrał 10 spotkań o stawkę i wszystkie wygrał. Zdobył w tym czasie 26 goli, z których sześć uzyskał Krychowiak.

Moskwianie wciąż mają szansę na podwójną koronę, choć w ekstraklasie na cztery kolejki przed końcem tracą sześć punktów do prowadzącego Zenitu Sankt Petersburg.