Puchar Polski: Kibice naruszyli zasady bezpieczeństwa? Wszystko przez doping [WIDEO]

28.05.2020 11:13
kibice dopingowali Stal Mielec przed stadionem
fot. kadr z wideo

Podczas ćwierćfinałowego meczu Pucharu Polski pomiędzy Stali Mielec a Lechem Poznań, kibice tej pierwszej drużyny prowadzili doping przed stadionem. Chociaż część z nich starała się zachować odpowiednią odległość, nic nie wytłumaczy tak nieodpowiedzialnego zachowania.

W czasie ćwierćfinałowego spotkania Stali Mielec z Lechem Poznań, pod stadionem gospodarzy zebrała się grupa kilkudziesięciu kibiców, którzy dopingowali swoją drużynę. W taki sposób fani złamali zakaz organizowania zgromadzeń związanych z koronawirusem.

Oglądając nagranie można zauważyć, że spora część z nich zachowywała między sobą pewną odległość. Niemniej jednak to nie usprawiedliwia ich nieodpowiedzialnego zachowania. Warto zaznaczyć, że wolność zgromadzeń do 150 osób zostanie przywrócona dopiero 30 maja.

Rozlicz PIT z Radiem ZET

W środowym meczu Stal Mielec przegrała z Lechem Poznań 1:3 i pożegnała się z Pucharem Polski. W innym ćwierćfinałowym spotkaniu Legia Warszawa wygrała z Miedź Legnicą 2:1. Do najlepszej czwórki awans uzyskały też Lechia Gdańsk i Cracovia.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/sport.pl