Puchar Króla: Girona postraszyła Real Madryt na Santiago Bernabeu

24.01.2019 23:27
Real pokonał Gironę w Pucharze Króla

Girona prowadziła i odrabiała straty, ale ostatecznie przegrała z Realem Madryt 2:4 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Króla. Dwa gole dla "Królewskich" zdobył ich kapitan, Sergio Ramos.

Spotkanie rozpoczęło się od sensacyjnego prowadzenia Girona po trafieniu Anthony'ego Lozano. Jeszcze przed przerwą madrytczycy z nawiązką odrobili straty za sprawą Lucasa Vazqueza i Sergio Ramosa.

Przyjezdni nie poddali się i po przerwie doprowadzili do remisu. Ostatnie słowo, a nawet dwa słowa, należały do gospodarzy. Gole zdobyli Ramos oraz Karim Benzema. Rewanż za tydzień.

Puchar Króla: Wyniki meczów 1/4 finału

We wcześniej rozegranym spotkaniu Espanyol Barcelona zremisował z Betisem Sewilla 1:1. W innych meczach Barcelona przegrała na wyjeździe z Sevillą 0:2, a Valencia, także w delegacji, uległa Getafe 0:1.

Real Madryt - Girona 4:2

Bramki: Lucas Vazquez (18.), Sergio Ramos (42. - karny, 77.), Karim Benzema (80.) - Anthony Lozano (7.), Alex Granell (67. - karny)