Zamknij

Przerażające nagranie Dawida Janczyka. "Jestem pijakiem i dobrze mi z tym"

26.07.2021 18:42
Dawid Janczyk
fot. Instagram/janczykdawid/screen

Dawid Janczyk opublikował w poniedziałek rano przerażające nagrania na swoim profilu na Instagramie. Były reprezentant Polski śpiewał w samochodzie, będąc w stanie upojenia alkoholowego i pokazywał pośladki. To wszystko w obecności dzieci, które słychać w tle.

  1. Przerażające nagranie Dawida Janczyka. "Jestem pijakiem i dobrze mi z tym"
  2. Dawid Janczyk: Kim jest i gdzie grał?

Wszystko wskazywało na to, że sytuacja życiowa Dawida Janczyka ustabilizowała się na dobre. Były reprezentant Polski od lipca 2020 roku występował bowiem w barwach LZS-u Piotrówka w lidze okręgowej, a prezes klubu, Ireneusz Strychacz, poza grą w piłkę zapewnił piłkarzowi także pracę w swojej firmie. 

- Zajął się jedną z najmłodszych grup młodzieżowych w klubie i dobrze się w tym zajęciu odnajduje. Bardzo mu się to spodobało – mówił działacz.

Przerażające nagranie Dawida Janczyka. "Jestem pijakiem i dobrze mi z tym"

W poniedziałek na profilu napastnika pojawiło się jednak nagranie, które cały ten obraz zburzyło. 33-latek śpiewał w samochodzie, będąc w stanie upojenia alkoholowego, a na kolejnym filmiku zaczął... pokazywać pośladki. To wszystko w obecności dzieci piłkarza, które było słychać w tle. Osobą nagrywającą wideo była prawdopodobnie jego partnerka.

Po kilku godzinach materiał wideo został usunięty przez Janczyka, jednak w internecie nagranie jest wciąż dostępne. W filmie został dodany dopisek: "A walić wszystko. Jestem pijakiem i dobrze mi z tym".

Dawid Janczyk: Kim jest i gdzie grał?

Dawid Janczyk był w lipcu 2007 roku bohaterem transferu z Legii Warszawa do CSKA Moskwa za 4,2 miliona euro. Wychowanek Sandecji Nowy Sącz występował jeszcze w takich klubach jak KSC Lokeren, FC Blauberen, PFK Ołeksandria czy Odra Wodzisław. W reprezentacji Polski wystąpił pięciokrotnie. Na razie nie wiadomo, czy zawodnik straci pracę w LZS-ie Piotrówka.

RadioZET.pl