Premier żąda raportu w sprawie murawy na PGE Narodowym. Spółka ma tydzień na odpowiedź

Krzysztof Sobczak
21.11.2019 10:44
Premier Mateusz Morawiecki oczekuje raportu ws. mourawy na PGE Narodowym
fot. YouTube/Łączy nas piłka

Premier Mateusz Morawiecki oczekuje od spółki zarządzającej PGE Narodowym raportu w sprawie stanu murawy - przekazał rzecznik rządu Piotr Mueller w rozmowie z Radiem ZET. Pada nawet konkretny "deadline".

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Spółka ma tydzień, aby w raporcie odpowiedzieć na pytania, co można zrobić, żeby poprawić stan murawy na PGE Narodowym i kto za to odpowiada.

Murawa na PGE Narodowym pod ostrzałem: Wstyd, żenada, pastwisko [WIDEO]

W środę rzecznika obiektu Monika Borzdyńska przekazała, że dwa dni temu wygasła umowa z dotychczasowym dostawcą murawy i nie zostanie ona przedłużona. Wkrótce ma być rozpisany nowy przetarg.

Robert Lewandowski poprosił premiera o interwencję ws. murawy

O interwencję premiera oraz pełniącego obowiązki ministra sportu Mateusza Morawieckiego poprosił w szatni po meczu Polska - Słowenia kapitan biało-czerwonych Robert Lewandowski. - Dziękujemy i mamy jeszcze jedną prośbę, aby zadbać trochę o murawę - mówi napastnik Bayernu Monachium na nagraniu opublikowany przez "Łączy nas piłka" (od 13:25 na poniższym nagraniu).

Wygląda na to, że szef rządu wziął sobie do serca słowa najlepszego polskiego piłkarza i błyskawicznie zaczął działać w tej sprawie.

RadioZET.pl/mdi