Zamknij

Zakrwawiony chłopiec ścigał samochód Salaha. Piękne zachowanie piłkarza [ZDJĘCIE]

Marek Garus
11.08.2019 14:22
Salah
fot. PAP/EPA

Mohamed Salah został bohaterem bardzo niecodziennej sytuacji. W czasie przejażdżki po ulicach Liverpoolu, samochód Egipcjanina zaczął gonić chłopiec, który w pewnym momencie wpadł na lampę. Z nosa 11-latka poleciała krew, a gwiazdor "The Reds" szybko zatrzymał się, by sprawdzić czy z jego młodocianym fanem nic się nie stało i zrobił sobie z nim zdjęcie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Louis Fowler, bo tak miał na imię chłopiec goniący samochód Mohameda Salaha, spędzał wakacje w okolicach Melwood - bazy treningowej Liverpoolu FC. 11-latek od dłuższego czasu bardzo chciał spotkać któregoś z piłkarzy "The Reds" i los chciał, że, przechadzając się z bratem po jednej z ulic angielskiego miasta, natknął się na pojazd ze znajdującym się w środku egipskim gwiazdorem.

Zakrwawiony chłopiec gonił samochód Mohameda Salaha. Piękne zachowanie gwiazdora [ZDJĘCIE]

Młodzi Fowlerowie bez większego zastanowienia zaczęli gonić samochód Salaha i pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby, w trakcie "pościgu" za piłkarzem, Louis nie wpadł na uliczną lampę. Z nosa chłopca zaczęła lecieć krew, a w jego oczach pojawiły się łzy.

Egipcjanin nie zwlekał długo z reakcją, dał po hamulcach i podbiegł do zakrwawionego młodzieńca. - Dzwoniliśmy już na pogotowie, kiedy zobaczyliśmy zbliżającego się do nas Mohameda. Chciał sprawdzić, czy Louisowi nic się nie stało - powiedział Sky News Joe Cooper, ojczym chłopca.

Dowiedziawszy się o powodzie "gonitwy", Salah zrazu zrobił sobie zdjęcie z chłopcami. Chwilę później 11-latek został zabrany do szpitala.

Czego to się nie zrobi dla swojego idola?

Zobacz także

RadioZET.pl/polsatsport.pl/MG