Zamknij

Kolejne wstrząsające zeznania ws. gwiazdy Man. City. "Czułam się odrażająca"

28.08.2022 17:20

Trwa proces Benjamina Mendy'ego. Piłkarzowi Manchesteru City oskarżono o gwałt oraz molestowanie wielu kobiet. Kilka ofiar postanowiło opisać, jakich wstrząsających rzeczy dokonał Francuz. Piłkarzowi grozi nawet 19 lat więzienia.

Benjamin Mendy
fot. PAUL ELLIS/AFP/East News

W sierpniu tego roku ruszył proces Benjamina Mendy'ego, który oskarżony jest o przestępstwa seksualne, w tym osiem gwałtów. Francuz nie przyznał się do zarzucanych mu czynów, a kolejne kobiety składają wstrząsające zeznania przed ławą przysięgłych.

Do wydarzeń miało dochodzić w 2021 roku w domu Mendy'ego. Jedna z kobiet zeznała, że piłkarz bez jej zgody dotykał jej okolic intymnych. - Jego język był bardzo bezpośredni i wulgarny. Zarzucił mi, że mu nie ufam. Odpowiedziałam, że przecież go nie znam - powiedziała jedna z kobiet w rozmowie z "Daily Star".

Wstrząsające zeznania w procesie Mendy'ego

- Moja postawa od początku była jasna. Nie chciałam tego robić, ale to przypominało rozmowę ze ścianą. Powiedziałam mu, że nie mam zamiaru uprawiać seksu, bo nie dość, że muszę się dostać do pracy, to jeszcze nie stosuję antykoncepcji. Nie chciałam zajść w ciążę i obawiałam się, że będzie to bolesne. Czułam się brudna i odrażająca - dodała.

Kolejna ofiara opowiedziała o innej napaści seksualnej. - Złapał za pochwę. Moja sukienka była luźna, miałam na sobie bieliznę, ale poczułam, jak jego palce dotykają mojej pochwy. Powiedziałabym, że trwało to kilka sekund. Potem wykonał sprośny gest, jakby mnie lizał - wyznała.

Benjaminowi Mendy'emu grozi od 4 do 19 lat więzienia. 

RadioZET.pl/Daily Star