Zamknij

Włoski dziennikarz: Zieliński opuści Napoli. Chce go Antonio Conte

11.05.2022 13:32
Włoski dziennikarz: Zieliński opuści Napoli. Chce go Antonio Conte
fot. LiveMedia/Sipa USA/East News

Piotr Zieliński jest jednym z zawodników, którzy po tym sezonie mogą odejść z Napoli – poinformował Salvatore Sannino, włoski dziennikarz. Zainteresowanie Polakiem wyraził Antonio Conte, trener Tottenhamu.

Napoli w przyszłym roku może zmienić skład na wielu pozycjach. Nikt nie jest nie na sprzedaż – taki komunikat miał wypuścić prezes klubu Aurelio De Laurentiis” – napisał Sannino w środę.

Według włoskich mediów największe zainteresowanie budzi Fabian Ruiz, a także Piotr Zieliński. Hiszpański pomocnik mógłby odejść z klubu, gdyby złożono za niego ofertę w wysokości 40 milionów euro. W przeciwnym razie Ruiz zostanie w klubie.

Przypadek Zielińskiego jest inny. „Polak po wielu latach na stokach Wezuwiusza chętnie zmieniłby środowisko. Klubem, być może jedynym w tej chwili, który faktycznie może go sprowadzić, jest Tottenham. Zainteresowanie jest także ze strony Borussi Dortmund i Liverpoolu” – poinformował Salvatore Sannino.

Według włoskiego dziennikarza Fabio Paratici, dyrektor sportowy Tottenhamu i trener tego klubu Antonio Conte „bardzo lubią tego zawodnika i starają się wprowadzić go do Premier League”. Negocjacje między klubami miały się już rozpocząć.

RadioZET.pl/PAB