Zamknij

West Ham wydał komunikat ws. kontuzji Łukasza Fabiańskiego

13.01.2020 18:52
Komunikat WHU ws. kontuzji Łukasza Fabiańskiego
fot. Martin Rickett/Press Association/East News

Łukasz Fabiański wróci do gry za kilka tygodni - poinformował West Ham United w oficjalnym komunikacie. Polskiemu bramkarzowi na szczęście nie odnowił się uraz biodra, a doszło jedynie do powikłań pooperacyjnych.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

To dobre informacje, bo wcześniej spekulowano, że 34-latek może nie zagrać już w tym sezonie i pod znakiem zapytania stał jego występ w Euro 2020. - To nic poważnego. Badanie wykazało lekkie zapalenie i podrażnienie tkanki, co jest dość powszechne po operacji i oczywiście to jest źródłem dyskomfortu, który odczuwał w piątek. Łukasz będzie dostępny ponownie za kilka tygodni - powiedział szef sztabu medycznego Richard Collinge dla oficjalnej strony klubu.

Łukasz Fabiański ponownie kontuzjowany

Pod koniec grudnia Fabiański wrócił do gry po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją biodra. Niestety sielanka nie trwała długo. W piątkowym meczu z Sheffield United polski bramkarz znów poczuł ból i już w 15. minucie musiał opuścić boisko.

Wobec takiej diagnozy trener WHU David Moyes może porzucić pomysł poszukiwania nowego bramkarz, o czym w weekend rozpisywały się angielskie media.

W tym sezonie Łukasz Fabiański wystąpił w zaledwie dziesięciu meczach.

RadioZET.pl/WHU